Захист кінцевих точок від різних векторів атак на базі рішень Symantec Endpoint Protection, Symantec EDR (Endpoint Detection and Response), Symantec Messaging Gate

Вебінар
  • четвер, 18.07.2019
  • 11:00-12:30
  • четвер, 18.07.2019
  • 11:00-12:30

Захист кінцевих точок від різних векторів атак на базі рішень Symantec Endpoint Protection, Symantec EDR (Endpoint Detection and Response), Symantec Messaging GateВебінар

Колеги,

 

19 червня Кабінетом Міністерств України прийнята постанова «Про затвердження Загальних вимог до кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури».

 

Тому, наші технічні експерти підготували для вас серію Вебінарів по технологіям побудови комплексу щодо забезпечення кіберзахисту (виявлення та оцінка загроз, реагування на кіберінциденти, аудит інформаційної безпеки, забезпечення комплексу з вимогами законодавства, а також проведення розслідувань кіберінцидентів).

 

Наш другий вебінар:Захист кінцевих точок від різних векторів атак на базі рішень Symantec Endpoint Protection, Symantec EDR (Endpoint Detection and Response), Symantec Messaging Gateway”

 

Кінцеві точки і сервери завжди були якщо не головним, то одним з основних джерел загроз інформаційній безпеці, тому на вебінарі розглянемо рішення які забезпечують комплексний та всебічний захист робочих місць користувачів і серверів.

 

Питання, які ми розглянемо на вебінарі: 

 

Symantec Endpoint Protection – рішення №1 за версією Garther в області захисту кінцевих точок з вбудованим функціоналом контролю додатків і пристроїв, запобігання виконання погроз «нульового» дня.

Symantec Endpoint Detection and Response – захист від цілеспрямованих атак з вбудованою «пісочницею», системою кореляції подій і можливістю пошуку індикаторів компрометації на всіх кінцевих точках в компанії.

• Symantec Messaging Gateway – повноцінний незалежний шлюзовий захист і очищення поштового трафіку від спаму, вірусів, фішингу, з можливістю контентного аналізу вмісту листів.

 

З питань запропонованих Технологій, роз’яснень, організації демонстрацій і консультацій просимо звертайтеся до Олександра Батуревича, Lead Information Security Officer, +38 067 504 34 83, e-mail: o.baturevych@oberig-it.com