РІШЕННЯ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

blank НАЗАД
ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА / Захист веб-трафіку
Symantec Web Isolation Вендор: Symantec

Symantec Web Isolation

Symantec Web lsotation допомагає боротися з фішингом, «знешкоджуючи» в електронній пошті всі посилання на шкідливі сайти
Ізольовані сайти не можуть передати шкідливі програми, програми-вимагачі та інші небезпечні файли на комп’ютер одержувача електронного листа. Додатково Symantec Web lsotation може запобігати відправку користувачами корпоративних облікових даних та іншої конфіденційної інформації на такі веб-сайти, оскільки відображає їх користувачеві в режимі тільки для читання.
Завдяки запатентованій технології Symantec Transparent Ctienttess Rendering (TCR) користувач може запобігати відправку користувачами корпоративних облікових даних та іншої конфіденційної інформації на такі веб-сайти, оскільки відображає їх користувачеві в режимі тільки для читання, працює в браузері абсолютно звичайним чином – точно так само, як якщо б він переглядав веб-сайти безпосередньо в Інтернеті.
ДЕТАЛІ
Symantec Content Analysis System Вендор: Symantec

Symantec Content Analysis System

Content Analysis System запобігає атакам за допомогою аналізу загроз з декількох джерел, інтегрований з провідними веб-проксі та шлюзами електронної пошти для блокування шкідливих веб-сесій та електронних листів. Трафік фільтрується через кілька рівнів перевірки, щоб не допустити проникнення шкідливого ПЗ у вашу організацію. Content Analysis System використовує провідні антивірусні механізми захисту, забезпечуючи кращий захист, ніж окремі антивірусні програми для настільних комп'ютерів.
ДЕТАЛІ
Symantec Secure Web Gateway Вендор: Symantec

Symantec Secure Web Gateway

ProxySG об'єднує широкий набір функцій, який захищає підприємства від постійно зростаючої складності та обсягу загроз у веб-трафіку. Розташовуючись між користувачами та їх взаємодією з Інтернетом, ProxySG перевіряє вміст для виявлення шкідливих активностей в завантаженнях, а потім фільтрує, розділяє, блокує або замінює веб-контент для зменшення ризиків та запобігання втрати даних (DLP).
ДЕТАЛІ
Symantec Advanced Secure Gateway (ASG) Вендор: Symantec

Symantec Advanced Secure Gateway (ASG)

Advanced Secure Gateway поєднує в собі функціональність кращого в галузі веб-шлюзу Symantec ProxySG з аналітичними можливостями Symantec Content Analysis. Це єдине ефективне рішення для веб-безпеки, що забезпечує безкомпромісний захист. Масштабований веб-проксі Advanced Secure Gateway покликаний захистити взаємодію з веб-сайтами та прискорити роботу бізнес-додатків. Його унікальна архітектура дозволяє ефективно відслідковувати, контролювати та захищати трафік, гарантуючи безпечну роботу з веб-сайтами і хмарними сервісами.
ДЕТАЛІ