РІШЕННЯ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

blank НАЗАД
ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА / Захист кінцевих точок
Norton by Symantec Вендор: Norton by Symantec

Norton by Symantec

Рішення Norton by Symantec поєднують високий рівень безпеки і продуктивності з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для захисту пристроїв від сучасних складних загроз. Рішення оберігають ваші паролі та особисті дані і забезпечують вашого комп'ютера максимальну продуктивність.
ДЕТАЛІ
Fidelis Endpoint Вендор: Fidelis Cybersecurity

Fidelis Endpoint

Fidelis Endpoint - автоматична система виявлення загроз на кінцевих точках (EDR).
Рішення виявляє скомпрометовані кінцеві точки та автоматизує розслідування та реагування, усуваючи ручну роботу, що витрачає час, щоб швидше проводити обробку та перевірку підозрілих інцидентів. Рішення надає можливість збирати широкий спектр метаданих з кінцевих точок, корелювати їх з даними Fidelis, сервісами репутації загроз та сторонніми інформаційними каналами, щоб дізнатися, які кінцеві точки скомпрометовані. Коли скомпрометовані кінцеві точки виявлено, ви можете автоматично усувати загрози. Fidelis Endpoint забезпечує видимість, контекст та автоматизацію, необхідні для виявлення та припинення інцидентів, як тільки вони виникають.
ДЕТАЛІ
Symantec Endpoint Detection and Response (EDR) Вендор: Symantec

Symantec Endpoint Detection and Response (EDR)

Рішення Symantec Endpoint Detection and Response (EDR) - рішення, яке призначене для автоматичного виявлення та протидії загрозам інформаційної безпеки, забезпечуючи швидке виявлення та точну класифікацію загроз шляхом порівняння даних з мережі, кінцевих точок та електронної пошти, тим самим знижуючи загальну кількість попереджень про загрози і виділяючи найбільш важливі інциденти інформаційної безпеки. Проводить виявлення нових загроз, атак «нульового» дня на рівні мережі, шлюзів електронної пошти, кінцевих точок, а також виконує безпосередню інтеграцію з рішенням Symantec Endpoint Protection.
ДЕТАЛІ
Symantec Endpoint Protection (SEP) Вендор: Symantec

Symantec Endpoint Protection (SEP)

Рішення Symantec Endpoint Protection є невід'ємним інструментом, що забезпечує превентивне виявлення загроз інформаційній безпеці. У продукті використовується багаторівнева система захисту, яка блокує спрямовані атаки та складні стійкі загрози в кінцевих точках. Symantec Endpoint Protection використовує багатофункціональний агент, надає покращені можливості управління, застосовує високоточні засоби контролю, засновані на політиках виявлення та реагування.
ДЕТАЛІ
Zillya! Антивірус для Бізнесу Вендор: Zillya!

Zillya! Антивірус для Бізнесу

Zillya! Антивірус для Бізнесу – програмний продукт, призначений для захисту обчислювальних машин, надалі – комп’ютерів користувачів, в локальній мережі організації від шкідливого програмного забезпечення. Передбачає централізоване керування антивірусним захистом з комп’ютера системного адміністратора.
ДЕТАЛІ
Zillya! Антивірус Вендор: Zillya!

Zillya! Антивірус

Zillya! Антивірус – надійно захистить ваш ПК від вірусів завдяки більше ніж 15 млн. записів про віруси в базах та модулям проактивного захисту від шкідливих програм, поведінковому та евристичному аналізатору. Продукт ідеально підійде для тих хто бажає отримати надійний та простий антивірус одночасно та не є активними користувачами Інтернет.
ДЕТАЛІ
Zillya! Total Security Вендор: Zillya!

Zillya! Total Security

Zillya! Total Security - антивірус, що забезпечує максимальний захист від існуючих кіберзагроз та методів Інтернет-шахраїв. Особливістю антивірусу є наявність професійних інструментів, які дають можливість досвідченим користувачам налаштувати управління захистом домашнього ПК.
ДЕТАЛІ
Zillya! Internet Security for Android Вендор: Zillya!

Zillya! Internet Security for Android

Zillya! Internet Security for Android - антивірус із зручним і простим інтерфейсом, захистить Ваш смартфон/планшет від вірусів, шкідливих сайтів, нав'язливих контактів, втрати особистої інформації, а також оптимізує та прискорить роботу Вашого пристрою. Додатково реалізована можливість блокувати певні категорії сайтів.
ДЕТАЛІ