РІШЕННЯ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

blank НАЗАД
ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА / Пошук та управління вразливостями
Tenable.io Вендор: Tenable

Tenable.io

Tenable.io - це хмарна платформа з управління уразливостями.
ДЕТАЛІ
Tenable.sc Вендор: Tenable

Tenable.sc

Tenable.sc — це стаціонарне (on-permise) рішення для комплексного і безперервного управління вразливостями, інвентаризації активів в реальному часі і детектування загроз.
ДЕТАЛІ
NESSUS PROFESSIONAL Вендор: Tenable

NESSUS PROFESSIONAL

Nessus Professional - це найпоширеніший сканер вразливостей, відповідності стандартам та перевірки конфігурацій.
Сканер вразливостей Nessus відрізняється простотою використання, швидкістю виявлення активів, можливостями аудиту конфігурацій, аналізом і профілюванням активів, глибоким аналізом вразливостей, а також виявленням шкідників і витоку конфіденційної інформації.
ДЕТАЛІ
SPLUNK ENTERPRISE SECURITY Вендор: Splunk

SPLUNK ENTERPRISE SECURITY

Випробуйте можливості Splunk Enterprise Security - без додаткового ПЗ, налаштування обладнання або конфігурації. Splunk Enterprise Security Online розширює можливості вивчення на основі аномалій і загроз, виявлених засобами UBA. Розширюйте можливості розслідування, використовуючи дані про аномалії і загрози, виявлених за допомогою UBA, і середу 7-денної оцінки з готовими даними, наданими в хмарі. Можна шукати, візуалізувати і аналізувати дані і ретельно розслідувати інциденти в різних умовах забезпечення безпеки. Можна скористатися покроковим керівництвом по потужним засобам візуалізації і аналізу, доступним за допомогою ПЗ Splunk
ДЕТАЛІ