РІШЕННЯ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

blank НАЗАД
IT-ІНФРАСТРУКТУРА IT-ІНФРАСТРУКТУРА / Управління ІТ-інфраструктурою
SPLUNK ENTERPRISE Вендор: Splunk

SPLUNK ENTERPRISE

Splunk Enterprise - це провідна в галузі платформа для операційної аналітики. Збирайте і індексуються будь машинні дані практично з будь-якого джерела в реальному часі. Шукайте, відстежуйте, аналізуйте і візуалізують дані для отримання корисної інформації. Індексуйте всі доступні дані, щоб отримати повне уявлення про свої системах, розслідувати інциденти і усувати неполадки. Ви і ваші колеги зможете розширювати область знань, пов'язану з вашою організацією, і підвищити ефективність своєї роботи. Створюйте спеціалізовані звіти, щоб виявляти тенденції і виконувати вимоги нормативних органів. Створюйте інтерактивні панелі моніторингу для відстеження інцидентів безпеки, рівнів обслуговування та інших ключових показників продуктивності. Аналізуйте транзакції користувачів, поведінка клієнтів, поведінка пристроїв, пристрої безпеки і шахрайські операції в реальному часі.
ДЕТАЛІ
Network Management Вендор: Solarwinds

Network Management

Потужний набір інструментів для ІТ-фахівців, за допомогою яких моніторинг та керування мережею стає простим, легким та швидким, завдяки візуалізації та підтримки мультівендорних рішень.


ДЕТАЛІ
System Managment Вендор: Solarwinds

System Managment

Потужний набір інструментів для якісного моніторінга роботи серверів, систем, сервісів, платформ віртуалізації та бізнес-додатків.
ДЕТАЛІ