РІШЕННЯ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

НАЗАД
IT-ІНФРАСТРУКТУРА IT-ІНФРАСТРУКТУРА / Резервне копіювання та відновлення
Unitrends Backup Вендор: Unitrends

Unitrends Backup

Unitrends Backup - розширені можливості захисту, відновлення та забезпечення відмостійкості ІТ-процесів. Рішення доступне як у вигляді спеціалізованого пристрою резервного резервного копіювання Unitrends Recovery Series, так і у вигляді віртуального аплаєнсу Unitrends Backup. Версія Enterprise Plus містить розширені функції, які повною мірою використовують локальні, віддалені та хмарні ресурси для захисту та гранульованого відновлення файлів, додаків, систем і навіть центрів обробки даних.
ДЕТАЛІ
Backup for Office 365 Вендор: Unitrends

Backup for Office 365

Хмарне резервне копіювання Unitrends для Office 365, забезпечує безперервність бізнесу з перевагами хмарного зберігання для Microsoft Office 365
Захистіть усі дані Exchange Online, SharePoint Online і OneDrive для бізнесу.
Платформа Unitrends Connected Continuity Platform™ пропонує план хмарного резервного копіювання Unitrends для Office 365, що дозволяє відновлювати втрачені електронні повідомлення, файли, контакти та багато іншого за лічені секунди.
ДЕТАЛІ
Arcserve Unified Data Protection Вендор: Arcserve

Arcserve Unified Data Protection

Arcserve Unified Data Protection - перша система, в якій поєднані перевірені технології резервного копіювання, реплікації, забезпечення високого ступеня доступності і повної глобальної дедуплікаціі. Нова система arcserve Unified Data Protection має функцію повноцінного гарантованого відновлення (Assured Recovery ™) для віртуальних і фізичних систем з використанням уніфікованої архітектури нового покоління і, незважаючи на широкі можливості, відрізняється безпрецедентною простотою використання. завдяки багатству функцій організаціям легко масштабувати систему з урахуванням цільових точок і часу відновлення в межах організації, за її межами і в хмарі.
ДЕТАЛІ
Arcserve Backup Вендор: Arcserve

Arcserve Backup

Arcserve® Backup зарекомендував себе як рішення, на яке клієнти можуть спиратися вже понад два десятиліття.
Arcserve Backup забезпечує надійне резервне копіювання та відновлення, централізоване управління, дедуплікацію, підтримку Windows, Linux і UNIX систем, а також великої кількості корпоративних додатків і баз даних.
ДЕТАЛІ