РІШЕННЯ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

blank НАЗАД
IT-ІНФРАСТРУКТУРА IT-ІНФРАСТРУКТУРА / Мультимедіа, графічні та текстові редактори
Adobe Lightroom Вендор: Adobe

Adobe Lightroom

Lightroom пропонує вам інструменти першої необхідності для роботи з цифровим фото в одному інтуїтивному швидкому додатку.
Ефективно здійснюйте пошук і упорядковуйте вашу фотоколекцію. Доводите до досконалості кращі знімки за допомогою потужних удосконалень, доступних за 1 клік, і розширених можливостей управління. Без праці діліться результатами вашої роботи в соціальних мережах, відео-слайдшоу, веб-галереях HTML5 і т.д.
ДЕТАЛІ
Adobe Creative Cloud Вендор: Adobe

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud для робочих груп забезпечує доступ до набору передових інструментів для створення творчих проектів з функціональними можливостями рівня підприємства.
ДЕТАЛІ
Adobe Photoshop CC Вендор: Adobe

Adobe Photoshop CC

Adobe Photoshop CC являє собою професійний набір функцій і інструментів для обробки цифрових зображень і фотографій.

Графічний редактор дозволяє створювати унікальний візуальний контент: зображення для web-сайтів, рекламних банерів, в тому числі соціальних медіа та додатків і багато іншого.
ДЕТАЛІ
Adobe Illustrator Вендор: Adobe

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator є універсальну середу роботи з векторною графікою, що включає набір неперевершених інструментів для роботи з траєкторіями.
З Adobe Illustrator ви отримаєте можливість створення прозорості в градієнтах і використання декількох робочих областей, які дозволяють відкрити більш ефективні способи дизайну.
ДЕТАЛІ
Adobe Acrobat Professional Вендор: Adobe

Adobe Acrobat Professional

Adobe Acrobat Professional 2017 - розширений професійний функціонал для роботи з цифровими документами в рамках існуючих або планованих бізнес-процесів, в результаті чого замовники отримують швидкість, точність і прозорість в роботі, так необхідні, щоб бути попереду конкурентів.

Легко вносьте виправлення в електронні документи (наприклад, електронна кореспонденція, web-сторінки, складні креслення) в компактні файли PDF. Оригінальний вигляд вихідного матеріалу залишиться незмінним, а унікальна функція захисту обмежить доступ до документів навіть після їх розповсюдження.
ДЕТАЛІ