РІШЕННЯ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

НАЗАД
ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА / Мережева безпека
Fidelis Network Вендор: Fidelis Cybersecurity

Fidelis Network

Fidelis Network - потужна система на ринку виявлення вторгнень та захисту від витоків інформації (DLP).
Рішення надає можливість аналізувати весь мережевий трафік вашої організації на мультигігабітних швидкостях. За допомогою Fidelis Network можливо виявляти інструменти та тактику сучасних зловмисників, включаючи просунуте шкідливе програмне забезпечення, експлойти і командні та контрольні центри, які зазвичай можуть обійти традиційні мережеві системи безпеки. Також можливо визначти поведінку атакуючого, включаючи горизонтальні переміщення даних у процесі ексфільтрації. Fidelis Network забезпечує видимість, контекст і швидкість, необхідні для виявлення загроз та робить все необхідне, щоб крадіжка інформації ніколи не відбулася.

ДЕТАЛІ
SKYBOX NETWORK ASSURANCE Вендор: Skybox Security

SKYBOX NETWORK ASSURANCE

Модуль Network Assurance призначений для роботи з мережевими пристроями (L3). Даний модуль може функціонувати як самостійно, так і в комбінації з іншими модулями. Модуль ліцензується за кількістю мережевих пристроїв, включаючи міжмережеві екрани. Мінімальна ліцензія включає 10 мережевих пристроїв.
ДЕТАЛІ
SKYBOX FIREWALL ASSURANCE Вендор: Skybox Security

SKYBOX FIREWALL ASSURANCE

Безперервний контроль і аналіз системи міжмережевого екранування.
Автоматичний збір конфігурацій міжмережевих екранів і безперервні моніторинг налаштувань, включаючи відстеження змін правил доступу
Оптимізація списків доступу міжмережевих екранів: виявлення затінених, що дублюються і невикористовуваних правил і об'єктів, формування рекомендацій щодо оптимізації.
ДЕТАЛІ