РІШЕННЯ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

blank НАЗАД
ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА / Контроль та аудит змін
Skybox Threat Manager Вендор: Skybox Security

Skybox Threat Manager

Skybox Threat Manager Skybox Threat Manager - рішення, яке полегшує пошук вразливостей, які можуть спричинити шкоду безпосередньо для діяльності організації. Threat Manager надає дані по загрозам шляхом виконання запитів і моментально попереджає, якщо такі загрози дійсно мають місце в конкретному контексті. На основі отриманих результатів система сама допоможе виділити найбільш критичні завдання.
ДЕТАЛІ
SKYBOX CHANGE MANAGER Вендор: Skybox Security

SKYBOX CHANGE MANAGER

Change Manager (CM) є доповненням до модуля Firewall Assurance, при цьому кількість ліцензій CM завжди відповідає FA.
CM дозволяє контролювати і автоматизувати процес зміни конфігурацій від закладу заявки до її виконання, і гарантує те, що всі зміни зроблені в повній відповідності з прийнятим регламентом надання доступу до мережі.
ДЕТАЛІ
Skybox Vulnerability Control Вендор: Skybox Security

Skybox Vulnerability Control

Рішення Vulnerability Control (VC) - рішення роботи звразливостями і ліцензуються за кількістю ІТ-активів, наприклад, сервери або робочі станції (по суті, скановані IP-адреси), щодо яких необхідно проводити аналіз і розрахунок векторів атак. Мінімальна ліцензія включає пакет до 100 активів.
ДЕТАЛІ
Skybox Horizon Вендор: Skybox Security

Skybox Horizon

Візуалізація поверхні атак. За рахунок поєднання аналітичних можливостей, консолідації та візуалізації даних Skybox Horizon дозволяє побачити поверхню атак у всіх деталях і отримати звіти, необхідні для прийняття оперативних заходів щодо захисту від кібер-загроз в масштабах всієї організації.
ДЕТАЛІ