Zillya!

Zillya!

Zillya! - український розробник антивірусного програмного забезпечення для домашніх користувачів, державних та приватних організацій. Продукти компанії побудовані на основі власних новаторських розробок та восьмирічному досвіді створення антивірусних програм для роботи на ІТ-ринках Європи, Америки та Азії.
Zillya! Антивірус для Бізнесу

Zillya! Антивірус для Бізнесу

Zillya! Антивірус для Бізнесу – програмний продукт, призначений для захисту обчислювальних машин, надалі – комп’ютерів користувачів, в локальній мережі організації від шкідливого програмного забезпечення. Передбачає централізоване керування антивірусним захистом з комп’ютера системного адміністратора.
ДЕТАЛІ
Zillya! Антивірус

Zillya! Антивірус

Zillya! Антивірус – надійно захистить ваш ПК від вірусів завдяки більше ніж 15 млн. записів про віруси в базах та модулям проактивного захисту від шкідливих програм, поведінковому та евристичному аналізатору. Продукт ідеально підійде для тих хто бажає отримати надійний та простий антивірус одночасно та не є активними користувачами Інтернет.
ДЕТАЛІ
Zillya! Total Security

Zillya! Total Security

Zillya! Total Security - антивірус, що забезпечує максимальний захист від існуючих кіберзагроз та методів Інтернет-шахраїв. Особливістю антивірусу є наявність професійних інструментів, які дають можливість досвідченим користувачам налаштувати управління захистом домашнього ПК.
ДЕТАЛІ
Zillya! Internet Security for Android

Zillya! Internet Security for Android

Zillya! Internet Security for Android - антивірус із зручним і простим інтерфейсом, захистить Ваш смартфон/планшет від вірусів, шкідливих сайтів, нав'язливих контактів, втрати особистої інформації, а також оптимізує та прискорить роботу Вашого пристрою. Додатково реалізована можливість блокувати певні категорії сайтів.
ДЕТАЛІ
Zillya! Internet Security

Zillya! Internet Security

Zillya! Internet Security – антивірус для активних користувачів Інтернет, що забезпечує підвищений рівень захисту завдяки модулям проактивного захисту: поведінковому та евристичному аналізаторам, антиспаму та антифішингу. Створений українськими спеціалістами з інформаційної безпеки, продукт увібрав в себе кращі досягнення світової антивірусної індустрії.
ДЕТАЛІ