Unitrends

Unitrends

Компанія Unitrends спеціалізується на рішеннях в області резервного копіювання та відновлення інформації, хмарного резервного копіювання, захисту від програм-вимагачів. Unitrends - це не тільки перевірена легкість впровадження як для віртуальних, так і для фізичних середовищ, але також програмні рішення для компаній різних рівнів, масштабів та можливостей.
Unitrends Backup

Unitrends Backup

Unitrends Backup - розширені можливості захисту, відновлення та забезпечення відмостійкості ІТ-процесів. Рішення доступне як у вигляді спеціалізованого пристрою резервного резервного копіювання Unitrends Recovery Series, так і у вигляді віртуального аплаєнсу Unitrends Backup. Версія Enterprise Plus містить розширені функції, які повною мірою використовують локальні, віддалені та хмарні ресурси для захисту та гранульованого відновлення файлів, додаків, систем і навіть центрів обробки даних.
ДЕТАЛІ
Backup for Office 365

Backup for Office 365

Хмарне резервне копіювання Unitrends для Office 365, забезпечує безперервність бізнесу з перевагами хмарного зберігання для Microsoft Office 365
Захистіть усі дані Exchange Online, SharePoint Online і OneDrive для бізнесу.
Платформа Unitrends Connected Continuity Platform™ пропонує план хмарного резервного копіювання Unitrends для Office 365, що дозволяє відновлювати втрачені електронні повідомлення, файли, контакти та багато іншого за лічені секунди.
ДЕТАЛІ