Tenable

Tenable

Компанія Tenable є світовим лідером в області інформаційної безпеки, а саме в напрямку управління уразливостями, управління ризиками (Vulnerability Management) і безпекою індустріальної ІТ інфраструктури (IoT, SCADA). Компанія Tenable є виробником потужної платформи по управлінню уразливостями, яка може бути використана як в варіанті хмарного рішення - Tenable.io, так і у варіанті локального рішення - Tenable.sc. Один з найпопулярніших сканерів вразливостей Nessus так само є продуктом компанії Tenable. У 2020 році компанія Tenable, після поглинання компанії Indegy, потужно вийшла на ринок захисту промислової ІТ інфраструктури (IoT, SCADA).
Tenable.io

Tenable.io

Tenable.io - це хмарна платформа з управління уразливостями.
ДЕТАЛІ
Tenable.sc

Tenable.sc

Tenable.sc — це стаціонарне (on-permise) рішення для комплексного і безперервного управління вразливостями, інвентаризації активів в реальному часі і детектування загроз.
ДЕТАЛІ
NESSUS PROFESSIONAL

NESSUS PROFESSIONAL

Nessus Professional - це найпоширеніший сканер вразливостей, відповідності стандартам та перевірки конфігурацій.
Сканер вразливостей Nessus відрізняється простотою використання, швидкістю виявлення активів, можливостями аудиту конфігурацій, аналізом і профілюванням активів, глибоким аналізом вразливостей, а також виявленням шкідників і витоку конфіденційної інформації.
ДЕТАЛІ