Symantec

Symantec

Компанія Symantec є світовим лідером у сфері інформаційної безпеки і спеціалізується на захисті інформації. Іноваційні продукти та послуги компанії захищають інформацію в будь-яких середовищах - від мобільних пристроїв до центрів обробки даних підприємств та хмарних систем. Всесвітньо відома експертиза Symantec у області захисту даних, аутентифікації та обміну даними надає користувачам упевненість в світі інформаційних технологій.
Symantec VIP Access Manager

Symantec VIP Access Manager

Symantec VIP Access Manager - платформа нового покоління з інтегрованими функціями єдиного входу в систему (SSO), надійної аутентифікації, контролю доступу та управління користувачами - надає користувачам та адміністраторам зручний інтерфейс контролю доступу та забезпечує дотримання нормативних вимог для додатків в хмарному і фізичному середовищі.
ДЕТАЛІ
Symantec Data Center Security

Symantec Data Center Security

Рішення Symantec Data Center Security дозволяє забезпечити безперервний моніторинг та посилити захист фізичної і віртуальної інфраструктури. Рішення дозволяє створити захищені серверні платформи, стійкі до загроз різного характеру - віруси, цілеспрямовані атаки, шкідливе програмне забезпечення, а також здійснити ефективний контроль і моніторинг дій адміністраторів критичної інфраструктури.
ДЕТАЛІ
Symantec Encryption

Symantec Encryption

Набір рішень Symantec для шифрування даних, який включає в себе рішення для шифрування кінцевих точок, файлів, папок та електронної пошти.
ДЕТАЛІ
Symantec\Veritas Data Insight

Symantec\Veritas Data Insight

Рішення Symantec Data Insight є унікальним рішенням, яке забезпечує контроль за неструктурованими даними з метою зниження витрат, ризиків та дотримання вимог завдяки вбудованій аналітиці по детальному аналізу даних і їх використання.
ДЕТАЛІ
Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Рішення Symantec Data Loss Prevention забезпечує превентивне виявлення та блокування передачі конфіденційної інформації. У даному рішенні використовуються передові механізми захисту, які дають можливість ефективно виконувати моніторинг та блокування передачі конфіденційної інформації.
ДЕТАЛІ
Symantec Messaging Gateway (SMG)

Symantec Messaging Gateway (SMG)

Рішення Symantec Messaging Gateway є ефективним рішенням, яке забезпечує захист електронної пошти та інфраструктури на рівні поштового трафіку, поєднуючи ефективні та точні засоби захисту від спаму і шкідливого коду в реальному часі. У продукті застосовуються ефективні засоби захисту від спрямованих атак, розширені можливості фільтрації контенту, а також функції запобігання витоку даних.
ДЕТАЛІ
Symantec Content Analysis System

Symantec Content Analysis System

Content Analysis System запобігає атакам за допомогою аналізу загроз з декількох джерел, інтегрований з провідними веб-проксі та шлюзами електронної пошти для блокування шкідливих веб-сесій та електронних листів. Трафік фільтрується через кілька рівнів перевірки, щоб не допустити проникнення шкідливого ПЗ у вашу організацію. Content Analysis System використовує провідні антивірусні механізми захисту, забезпечуючи кращий захист, ніж окремі антивірусні програми для настільних комп'ютерів.
ДЕТАЛІ
Symantec Secure Web Gateway

Symantec Secure Web Gateway

ProxySG об'єднує широкий набір функцій, який захищає підприємства від постійно зростаючої складності та обсягу загроз у веб-трафіку. Розташовуючись між користувачами та їх взаємодією з Інтернетом, ProxySG перевіряє вміст для виявлення шкідливих активностей в завантаженнях, а потім фільтрує, розділяє, блокує або замінює веб-контент для зменшення ризиків та запобігання втрати даних (DLP).
ДЕТАЛІ