Symantec

Symantec

Компанія Symantec є світовим лідером у сфері інформаційної безпеки і спеціалізується на захисті інформації. Іноваційні продукти та послуги компанії захищають інформацію в будь-яких середовищах - від мобільних пристроїв до центрів обробки даних підприємств та хмарних систем. Всесвітньо відома експертиза Symantec у області захисту даних, аутентифікації та обміну даними надає користувачам упевненість в світі інформаційних технологій.
Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Рішення Symantec Data Loss Prevention забезпечує превентивне виявлення та блокування передачі конфіденційної інформації. У даному рішенні використовуються передові механізми захисту, які дають можливість ефективно виконувати моніторинг та блокування передачі конфіденційної інформації.
ДЕТАЛІ
Symantec Web Isolation

Symantec Web Isolation

Symantec Web lsotation допомагає боротися з фішингом, «знешкоджуючи» в електронній пошті всі посилання на шкідливі сайти
Ізольовані сайти не можуть передати шкідливі програми, програми-вимагачі та інші небезпечні файли на комп’ютер одержувача електронного листа. Додатково Symantec Web lsotation може запобігати відправку користувачами корпоративних облікових даних та іншої конфіденційної інформації на такі веб-сайти, оскільки відображає їх користувачеві в режимі тільки для читання.
Завдяки запатентованій технології Symantec Transparent Ctienttess Rendering (TCR) користувач може запобігати відправку користувачами корпоративних облікових даних та іншої конфіденційної інформації на такі веб-сайти, оскільки відображає їх користувачеві в режимі тільки для читання, працює в браузері абсолютно звичайним чином – точно так само, як якщо б він переглядав веб-сайти безпосередньо в Інтернеті.
ДЕТАЛІ
Symantec CloudSOC Cloud Access Security Broker (CASB)

Symantec CloudSOC Cloud Access Security Broker (CASB)

Зберігайте безпеку і сумісність при використанні санкціонованих і несанкціонованих хмарних додатків і сервісів на платформах SaaS, PaaS і IaaS. Отримайте неперевершений захист хмарних додатків з найглибшої видимістю, надійним захистом даних і надійним захистом від загроз від постачальника CASB, названого лідером Gartner і Forrester.
ДЕТАЛІ
Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Symantec Data Loss Prevention - комплексне рішення, яке призначене для пошуку, моніторингу і захисту конфіденційної інформації з урахуванням її вмісту. Рішення виявляє конфіденційні дані незалежно від їх розташування: в мережі, на системах зберігання або на кінцевих точках, з визначенням власника даних для спрощення подальших дій. Symantec Data Loss Prevention здійснює моніторинг використання конфіденційних даних і виявляє місця, в яких до них можуть отримати доступ неправильні бізнес-процеси і користувачі з високим коефіцієнтом ризику. Захист конфіденційних даних реалізована шляхом автоматичного контролю дотримання політик їх використання; також здійснюється захист розкритою інформації та блокування витоку даних. Управління політиками захисту від витоку даних, обробка інцидентів та складання звітів про ризики виконується з єдиною веб-консолі управління.
ДЕТАЛІ
Symantec VIP Access Manager

Symantec VIP Access Manager

Symantec VIP Access Manager - платформа нового покоління з інтегрованими функціями єдиного входу в систему (SSO), надійної аутентифікації, контролю доступу та управління користувачами - надає користувачам та адміністраторам зручний інтерфейс контролю доступу та забезпечує дотримання нормативних вимог для додатків в хмарному і фізичному середовищі.
ДЕТАЛІ
Symantec Data Center Security

Symantec Data Center Security

Рішення Symantec Data Center Security дозволяє забезпечити безперервний моніторинг та посилити захист фізичної і віртуальної інфраструктури. Рішення дозволяє створити захищені серверні платформи, стійкі до загроз різного характеру - віруси, цілеспрямовані атаки, шкідливе програмне забезпечення, а також здійснити ефективний контроль і моніторинг дій адміністраторів критичної інфраструктури.
ДЕТАЛІ
Symantec Encryption

Symantec Encryption

Набір рішень Symantec для шифрування даних, який включає в себе рішення для шифрування кінцевих точок, файлів, папок та електронної пошти.
ДЕТАЛІ
Symantec\Veritas Data Insight

Symantec\Veritas Data Insight

Рішення Symantec Data Insight є унікальним рішенням, яке забезпечує контроль за неструктурованими даними з метою зниження витрат, ризиків та дотримання вимог завдяки вбудованій аналітиці по детальному аналізу даних і їх використання.
ДЕТАЛІ