Splunk

Splunk

Американська компанія-розробник програмного забезпечення для обробки та аналізу машинно-генерованих даних Splunk була заснована в 2003 році. Splunk – це платформа для збору, зберігання, обробки та аналізу машинних даних, тобто логів. На сьогоднішній день є дуже популярною в США та у Європі і постійно виходить на інші ринки, включаючи Україну. Однією з головних особливостей платформи є те, що вона може працювати з даними практично з будь-яких джерел, і тому список можливих застосувань системи дуже широкий.
SPLUNK ENTERPRISE SECURITY

SPLUNK ENTERPRISE SECURITY

Випробуйте можливості Splunk Enterprise Security - без додаткового ПЗ, налаштування обладнання або конфігурації. Splunk Enterprise Security Online розширює можливості вивчення на основі аномалій і загроз, виявлених засобами UBA. Розширюйте можливості розслідування, використовуючи дані про аномалії і загрози, виявлених за допомогою UBA, і середу 7-денної оцінки з готовими даними, наданими в хмарі. Можна шукати, візуалізувати і аналізувати дані і ретельно розслідувати інциденти в різних умовах забезпечення безпеки. Можна скористатися покроковим керівництвом по потужним засобам візуалізації і аналізу, доступним за допомогою ПЗ Splunk
ДЕТАЛІ
SPLUNK CLOUD

SPLUNK CLOUD

Можливість доступу до потужних функцій Splunk Enterprise у вигляді надійної хмарної служби. Отримуйте необхідну інформацію за машинними даними в хмарі і локальній інфраструктурі в реальному часі.
ДЕТАЛІ
SPLUNK ENTERPRISE

SPLUNK ENTERPRISE

Splunk Enterprise - це провідна в галузі платформа для операційної аналітики. Збирайте і індексуються будь машинні дані практично з будь-якого джерела в реальному часі. Шукайте, відстежуйте, аналізуйте і візуалізують дані для отримання корисної інформації. Індексуйте всі доступні дані, щоб отримати повне уявлення про свої системах, розслідувати інциденти і усувати неполадки. Ви і ваші колеги зможете розширювати область знань, пов'язану з вашою організацією, і підвищити ефективність своєї роботи. Створюйте спеціалізовані звіти, щоб виявляти тенденції і виконувати вимоги нормативних органів. Створюйте інтерактивні панелі моніторингу для відстеження інцидентів безпеки, рівнів обслуговування та інших ключових показників продуктивності. Аналізуйте транзакції користувачів, поведінка клієнтів, поведінка пристроїв, пристрої безпеки і шахрайські операції в реальному часі.
ДЕТАЛІ