Skybox Security

Skybox Security

Компанія Skybox Security - ізраїльський новатор на ринку інформаційної безпеки, який пропонує ринку рішення абсолютно нового класу. Заснована в 2002 році, Skybox - це приватна компанія з командою з продажу та підтримки на глобальному рівні, які обслуговують міжнародну клієнтську базу з більш ніж 500 організацій у більш ніж 50 країнах.
Skybox Threat Manager

Skybox Threat Manager

Skybox Threat Manager Skybox Threat Manager - рішення, яке полегшує пошук вразливостей, які можуть спричинити шкоду безпосередньо для діяльності організації. Threat Manager надає дані по загрозам шляхом виконання запитів і моментально попереджає, якщо такі загрози дійсно мають місце в конкретному контексті. На основі отриманих результатів система сама допоможе виділити найбільш критичні завдання.
ДЕТАЛІ
SKYBOX CHANGE MANAGER

SKYBOX CHANGE MANAGER

Change Manager (CM) є доповненням до модуля Firewall Assurance, при цьому кількість ліцензій CM завжди відповідає FA.
CM дозволяє контролювати і автоматизувати процес зміни конфігурацій від закладу заявки до її виконання, і гарантує те, що всі зміни зроблені в повній відповідності з прийнятим регламентом надання доступу до мережі.
ДЕТАЛІ
SKYBOX NETWORK ASSURANCE

SKYBOX NETWORK ASSURANCE

Модуль Network Assurance призначений для роботи з мережевими пристроями (L3). Даний модуль може функціонувати як самостійно, так і в комбінації з іншими модулями. Модуль ліцензується за кількістю мережевих пристроїв, включаючи міжмережеві екрани. Мінімальна ліцензія включає 10 мережевих пристроїв.
ДЕТАЛІ
SKYBOX FIREWALL ASSURANCE

SKYBOX FIREWALL ASSURANCE

Безперервний контроль і аналіз системи міжмережевого екранування.
Автоматичний збір конфігурацій міжмережевих екранів і безперервні моніторинг налаштувань, включаючи відстеження змін правил доступу
Оптимізація списків доступу міжмережевих екранів: виявлення затінених, що дублюються і невикористовуваних правил і об'єктів, формування рекомендацій щодо оптимізації.
ДЕТАЛІ
Skybox Vulnerability Control

Skybox Vulnerability Control

Рішення Vulnerability Control (VC) - рішення роботи звразливостями і ліцензуються за кількістю ІТ-активів, наприклад, сервери або робочі станції (по суті, скановані IP-адреси), щодо яких необхідно проводити аналіз і розрахунок векторів атак. Мінімальна ліцензія включає пакет до 100 активів.
ДЕТАЛІ
Skybox Horizon

Skybox Horizon

Візуалізація поверхні атак. За рахунок поєднання аналітичних можливостей, консолідації та візуалізації даних Skybox Horizon дозволяє побачити поверхню атак у всіх деталях і отримати звіти, необхідні для прийняття оперативних заходів щодо захисту від кібер-загроз в масштабах всієї організації.
ДЕТАЛІ