RED HAT

RED HAT

Компанія Red Hat - провідний постачальник рішень, заснованих на продуктах з відкритим вихідним кодом. Red Hat надає високоякісні, доступні технології, засновані на використанні операційної системи Red Hat Enterprise Linux, а також рішень в області хмарних технологій, віртуалізації, додатків, управління, сховищ та сервіс-орієнтованих архітектур, в тому числі Red Hat Enterprise Virtualization і JBoss Enterprise Middleware .
Red Hat Enterprise Linux (RHEL)

Red Hat Enterprise Linux (RHEL)

Стабільна, перевірена серверна основа, яка універсальна для розгортання нових додатків, віртуалізації середовищ і створення безпечної гібридної хмари. Розширюйте свою інфраструктуру Linux за допомогою налаштованих версій Red Hat Enterprise Linux, додаткових функцій, опцій робочого столу та інструментів розробника.
ДЕТАЛІ
Red Hat Ceph Storage

Red Hat Ceph Storage

Red Hat Ceph Storage - економічна програмно-обумовлена система зберігання даних. Забезпечує надійну, масштабовану платформу для зберігання блоків, об'єктів і файлової системи для сучасних робочих навантажень, таких як хмарна інфраструктура і аналітика даних. Є кращим варіантом зберігання для користувачів OpenStack®.
ДЕТАЛІ
Red Hat Gluster Storage

Red Hat Gluster Storage

Програмно-визначаєма платформа зберігання для роботи з неструктурованими даними в фізичних, віртуальних та хмарних середовищах. Файло-орієнтована мережа зберігання. Рішення підтримує доступ до даних у вигляді файлів та об'єктів, має відкриту масштабовану архітектуру та забезпечує економічну і ефективну підтримку терабайтних масивів даних. Дозволяє об'єднувати фізичні, віртуальні та хмарні ресурси.
ДЕТАЛІ
Red Hat Openstack Platform

Red Hat Openstack Platform

Безпечна масштабована платформа для створення громадських та приватних хмар. Платформа забезпечує інтегровану основу для створення, розгортання і масштабування безпечної та надійної публічної або приватної хмари OpenStack.
ДЕТАЛІ
Red Hat Virtualization

Red Hat Virtualization

Повне інфраструктурне рішення для віртуалізованих серверів та робочих станцій. Рішення по віртуалізації з відкритим вихідним кодом, створене на основі RHEL, гипервизора KVM та проекту з управління середовищем віртуалізації oVirt. Допомагає оптимізувати ІТ-інфраструктуру з кращою продуктивністю, конкурентною ціною та надійним середовищем Red Hat.
ДЕТАЛІ
Red Hat CloudForms

Red Hat CloudForms

Управління приватними хмарами, віртуальними середовищами в одному інструменті. Уніфікований підхід до управління гібридними середовищами, що забезпечує єдність процесів та функцій управління в інфраструктурах різних типів.
Можливості самообслуговування, автоматизована підготовка ресурсів та розвинені механізми політик допомагають прискорити запуск і надання сервісів. Продукт забезпечує повний контроль над життєвим циклом і роботою розгорнутих сервісів. Дозволяє поліпшити якість обслуговування, підвищити безпеку, відповідність вимогам і керованість ІТ-середовища.
ДЕТАЛІ
Red Hat Satellite

Red Hat Satellite

Платформа управління життєвим циклом Linux серверів. Простий спосіб управління для RHEL, що забезпечує ефективне функціонування вашої системи, її стан та відповідність різним стандартам.
ДЕТАЛІ
Red Hat Ansible Tower

Red Hat Ansible Tower

Простий інструмент автоматизації ІТ, який автоматизує планування, налаштування та розгортання хмар. Ansible - проста технологія автоматизації ІТ, яка може поліпшити ваші поточні процеси, перенести додатки для кращої оптимізації та надати єдину мову для роботи DevOps у вашій організації.
ДЕТАЛІ