ImmuniWeb

ImmuniWeb

ImmuniWeb - глобальний постачальник сервісів тестування безпеки мобільних та веб-додатків. Платформа AST ImmuniWeb® поєднує в собі геніальність людського розуму з потужністю штучного інтелекту та машинного навчання. Платформа ImmuniWeb® використовує механізм машинного навчання та штучний інтелект для автоматизації та прискорення тестування безпеки додатків. Мета компанії – створити споживчу цінність для клієнтів, зменшити їх витрати та запобігти порушенням цілісності даних за допомогою постійних інновацій в галузі безпеки додатків та високої якості кінцевого продукту.
ImmuniWeb

ImmuniWeb

ImmuniWeb це глобальний постачальник сервісів тестування безпеки мобільних та веб-додатків. Платформа AST ImmuniWeb® поєднує в собі геніальність людського розуму з потужністю штучного інтелекту та машинного навчання. Платформа ImmuniWeb® використовує механізм машинного навчання та штучний інтелект для автоматизації та прискорення тестування безпеки додатків.


Мета компанії – створити споживчу цінність для клієнтів, зменшити їх витрати та запобігти порушенням цілісності даних за допомогою постійних інновацій в галузі безпеки додатків та високої якості кінцевого продукту.
ДЕТАЛІ