Fidelis Cybersecurity

Fidelis Cybersecurity

Компанія Fidelis Cybersecurity швидко розвивається та пропонує своїм клієнтам інноваційні та економічно ефективні рішення. Місія компанії Fidelis Cybersecurity - надавати команді з ІТ безпеки комплексну, автоматизовану та інтелектуальну технологію для надійного захисту конфіденційної інформації, тому системи безпеки Fidelis забезпечують організаціям видимість, можливість аналізу та контролю мережі, що необхідні для управління сучасними загрозами та для запобігання незаконним вторгненням. Засновані на запатентованій платформі Fidelis Elevate®, рішення безпеки здатні бачити, вивчати та зупиняти розповсюдження просунутих загроз в режимі реального часу, працюючи на сеансовому рівні, де і виникають сучасні загрози.
Fidelis Network

Fidelis Network

Fidelis Network - потужна система на ринку виявлення вторгнень та захисту від витоків інформації (DLP).
Рішення надає можливість аналізувати весь мережевий трафік вашої організації на мультигігабітних швидкостях. За допомогою Fidelis Network можливо виявляти інструменти та тактику сучасних зловмисників, включаючи просунуте шкідливе програмне забезпечення, експлойти і командні та контрольні центри, які зазвичай можуть обійти традиційні мережеві системи безпеки. Також можливо визначти поведінку атакуючого, включаючи горизонтальні переміщення даних у процесі ексфільтрації. Fidelis Network забезпечує видимість, контекст і швидкість, необхідні для виявлення загроз та робить все необхідне, щоб крадіжка інформації ніколи не відбулася.

ДЕТАЛІ
Fidelis Endpoint

Fidelis Endpoint

Fidelis Endpoint - автоматична система виявлення загроз на кінцевих точках (EDR).
Рішення виявляє скомпрометовані кінцеві точки та автоматизує розслідування та реагування, усуваючи ручну роботу, що витрачає час, щоб швидше проводити обробку та перевірку підозрілих інцидентів. Рішення надає можливість збирати широкий спектр метаданих з кінцевих точок, корелювати їх з даними Fidelis, сервісами репутації загроз та сторонніми інформаційними каналами, щоб дізнатися, які кінцеві точки скомпрометовані. Коли скомпрометовані кінцеві точки виявлено, ви можете автоматично усувати загрози. Fidelis Endpoint забезпечує видимість, контекст та автоматизацію, необхідні для виявлення та припинення інцидентів, як тільки вони виникають.
ДЕТАЛІ
Fidelis Deception

Fidelis Deception

Fidelis Deception - зменшує час виявлення направлених атак.
Рішення надає можливість класифікувати всі мережеві ресурси, канали зв'язку та мережеву активність для створення профілю користувачів, служб та активів. Результатом буде мережевий профіль, в якому знаходяться всі активи, включаючи сервери, робочі станції, корпоративні IoT-пристрої та тіньові IT-ресурси. Профіль адаптується до змін у середовищі в реальному часі.
ДЕТАЛІ