BeyondTrust

BeyondTrust

BeyondTrust – глобальна компанія, яка розробляє рішення з кібербезпеки, які призначені для активного усунення порушень даних через зловживання привілеями користувачів і зовнішніх хакерських атак. Корпоративні та урядові організації покладаються на рішення BeyondTrust для скорочення атак і виявлення неминучих загроз. Інтегрована платформа для оцінки ризику є унікальна конкурентна перевага для виявлення критичних ризиків, прихованих в обсягах користувацьких та системних даних. Це уніфікує відділи ІТ та безпеки, надаючи їм інформацію і контроль, які необхідні для спільного запобігання порушень, підтримки дотримання і забезпечення безперервності бізнесу. Клієнтами компанії BeyondTrust є понад 4000 компаній у всьому світі, включаючи більше половини рейтингу Fortune 100.
BeyondTrust Retina

BeyondTrust Retina

Рішення Retina визначає вразливості ОС, додатків, потенційно небезпечні налаштування та параметри, після чого генерує докладні звіти. На основі цих звітів системні адміністратори можуть швидко і ефективно усувати всі загрози в мережі та постійно забезпечувати надійний захист.
ДЕТАЛІ
BeyondTrust PowerBroker Auditing & Security Suite

BeyondTrust PowerBroker Auditing & Security Suite

BeyondTrust PowerBroker Auditing & Security Suite надає централізований аудит змін у реальному часі для Active Directory, файлових систем, Exchange, SQL і NetApp; пропонує можливість відновлення об'єктів і атрибутів Active Directory; допомагає визначати і встановлювати права доступу до інфраструктури Windows. З метою відповідності вимогам регуляторів і стандартизації, ІТ організації можуть знизити ризики небажаних змін і почати краще розуміти активність своїх користувачів за допомогою простої системи адміністрування.
ДЕТАЛІ
BeyondTrust PowerBroker

BeyondTrust PowerBroker

Контроль і моніторинг привілейованого доступу надзвичайно важливий для запобігання наслідків ризиків, які несуть в собі внутрішні загрози та для недопущення витоків даних у відповідності до вимог  регуляторів. Але фахівці в області безпеки та ІТ повинні проводити чітку грань між захистом критично важливих даних організації з метою забезпечення безперервності бізнес-процесу і наданням можливості якісної та продуктивної роботи користувачам та адміністраторам.
ДЕТАЛІ