Arcserve

Arcserve

Компанія Arcserve є провідним розробником рішень для захисту та відновлення даних і додатків як для фізичних, так і віртуальних середовищ, хмарних та локальних ІТ-інфраструктур.
Arcserve Unified Data Protection

Arcserve Unified Data Protection

Arcserve Unified Data Protection - перша система, в якій поєднані перевірені технології резервного копіювання, реплікації, забезпечення високого ступеня доступності і повної глобальної дедуплікаціі. Нова система arcserve Unified Data Protection має функцію повноцінного гарантованого відновлення (Assured Recovery ™) для віртуальних і фізичних систем з використанням уніфікованої архітектури нового покоління і, незважаючи на широкі можливості, відрізняється безпрецедентною простотою використання. завдяки багатству функцій організаціям легко масштабувати систему з урахуванням цільових точок і часу відновлення в межах організації, за її межами і в хмарі.
ДЕТАЛІ
Arcserve UDP Archiving

Arcserve UDP Archiving

Arcserve® UDP Archiving - це спеціалізоване рішення для архівів електронної пошти (Office 365, IBM Lotus Domino, Microsoft Exchange, Google G Suite, і інших поштових систем), призначене для захисту повідомлень корпоративної електронної пошти та забезпечення їх простої доступності при аудиті і за запитом судових органів. Це рішення може незалежно обслуговувати кілька підрозділів компанії (функція multi-tenant) та підтримувати розгортання як на території замовника, так і в приватному або публічному середовищі.
ДЕТАЛІ
Arcserve High Availability (RHA)

Arcserve High Availability (RHA)

Arcserve® High Availability - рішення для побудови конфігурацій високої доступності (HA) і аварійного відновлення (DR).
ДЕТАЛІ
Arcserve Backup

Arcserve Backup

Arcserve® Backup зарекомендував себе як рішення, на яке клієнти можуть спиратися вже понад два десятиліття.
Arcserve Backup забезпечує надійне резервне копіювання та відновлення, централізоване управління, дедуплікацію, підтримку Windows, Linux і UNIX систем, а також великої кількості корпоративних додатків і баз даних.
ДЕТАЛІ