Adobe

Adobe

Adobe Systems Incorporated - провідний виробник програмного забезпечення для графічного дизайну, публікацій, веб та продукції друку. Програмне забезпечення від Adobe надає всі необхідні інструменти для розробки та випуску унікальних цифрових матеріалів. Рішення Adobe перетворюють професійні цифрові проекти в інтерактивні додатки для самих різних середовищ та пристроїв.
Adobe Lightroom

Adobe Lightroom

Lightroom пропонує вам інструменти першої необхідності для роботи з цифровим фото в одному інтуїтивному швидкому додатку.
Ефективно здійснюйте пошук і упорядковуйте вашу фотоколекцію. Доводите до досконалості кращі знімки за допомогою потужних удосконалень, доступних за 1 клік, і розширених можливостей управління. Без праці діліться результатами вашої роботи в соціальних мережах, відео-слайдшоу, веб-галереях HTML5 і т.д.
ДЕТАЛІ
Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud для робочих груп забезпечує доступ до набору передових інструментів для створення творчих проектів з функціональними можливостями рівня підприємства.
ДЕТАЛІ
Adobe Photoshop CC

Adobe Photoshop CC

Adobe Photoshop CC являє собою професійний набір функцій і інструментів для обробки цифрових зображень і фотографій.

Графічний редактор дозволяє створювати унікальний візуальний контент: зображення для web-сайтів, рекламних банерів, в тому числі соціальних медіа та додатків і багато іншого.
ДЕТАЛІ
Adobe Illustrator

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator є універсальну середу роботи з векторною графікою, що включає набір неперевершених інструментів для роботи з траєкторіями.
З Adobe Illustrator ви отримаєте можливість створення прозорості в градієнтах і використання декількох робочих областей, які дозволяють відкрити більш ефективні способи дизайну.
ДЕТАЛІ
Adobe Acrobat Professional

Adobe Acrobat Professional

Adobe Acrobat Professional 2017 - розширений професійний функціонал для роботи з цифровими документами в рамках існуючих або планованих бізнес-процесів, в результаті чого замовники отримують швидкість, точність і прозорість в роботі, так необхідні, щоб бути попереду конкурентів.

Легко вносьте виправлення в електронні документи (наприклад, електронна кореспонденція, web-сторінки, складні креслення) в компактні файли PDF. Оригінальний вигляд вихідного матеріалу залишиться незмінним, а унікальна функція захисту обмежить доступ до документів навіть після їх розповсюдження.
ДЕТАЛІ