Zillya! Антивірус для Бізнесу

Комплексний захист організації від всіх типів кіберзагроз з
можливістю централізованого управління антивірусом.

Стати партнером

Zillya! Антивірус для Бізнесу

Zillya! Антивірус для Бізнесу – програмний продукт, призначений для захисту обчислювальних машин, надалі – комп’ютерів користувачів, в локальній мережі організації від шкідливого програмного забезпечення. Передбачає централізоване керування антивірусним захистом з комп’ютера системного адміністратора.

[banner_vc banner_number=”1″]

Основними можливостями централізованого управління антивірусним захистом, передбаченими в Zillya! Антивірус для Бізнесу, це:

 

• автоматичне (віддалене) та локальне (ручне) встановлення антивірусного захисту на комп’ютери. Віддалена установка – установка клієнтських частин на комп’ютери через мережеве з’єднання (установка через мережу). Локальна установка – установка через запуск інсталятора клієнтської частини на комп’ютерах, що необхідно захистити;
• можливість керування клієнтськими частинами через мережу Інтернет;
• можливість контролю стану захисту комп’ютерів мережі: запуск сканування, перегляд поточних подій, історії, черг поставлених завдань, виконання дій над знайденими загрозами, налаштування програмних та системних правил для компонентів захисту, індивідуальне налаштування Клієнтських части антивірусу з адміністративної панелі;
• створення груп, що дозволяє виконувати групове управління комп’ютерами в мережі.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.