Стати партнером

Fudo Security

FUDO SECURITY- НАКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗАГРОЗ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ПРИВІЛЕЙОВАНИМ ДОСТУПОМ.

Fudo PAM – рішення, що дозволяє відстежувати, контролювати і записувати всі сеанси віддаленого доступу до ІТ-нфраструктури.  Fudo PAM активно моніторить мережевий трафік і записує всі SSH, Telnet, RDP, HTTP, HTTPS, MySQL, Oracle і VNC сесії, що дозволяє аналізувати, як архівні сесії, так і активні сполуки з можливістю контролю активного сеансу. Адміністратор Fudo PAM може припинити, призупинити або приєднатися до роботи в сесії разом з віддаленим користувачем. Всі сеанси, записані на  Fudo PAM шифруються і датуються.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

 

Керування політиками паролів привілейованих облікових записів. Прихований адміністратор – це комплексне рішення з керування паролями. Вони зберігаються в зашифрованому вигляді, і користувачі не можуть отримати до них доступ.

Перевага рішення полягає в його можливості визначати правильність і складність пароля. Прихований адміністратор зберігає історію паролів для екстреного відновлення доступу до облікових записів під його керуванням.

Безпека паролів, що зберігаються, забезпечується механізмом перевірки інформації, що перевіряє, чи був пароль змінений без дозволу.

Деталізовані записи та можливості аналізу -це те, що робить Fudo РАМ ідеальним інструментом для швидкого ретроспективного аналізу включає в себе політику безпеки, яка автоматично припинятиме сесію в разі виявлення підозрілих підключень.
Інструменти бізнес-аналітики (модуль «Аналізатор ефективності») вимірюють продуктивність користувачів і організацій та надають вичерпну інформацію про їхню активність і час простою.

Портал користувачів забезпечує інтуїтивний доступ до цільових хостів через централізований список доступних ресурсів. Завдяки цьому користувачам не потрібно буде запам’ятовувати численні назви хостів, облікових записів і паролі.

Потокове передавання сесії в онлайн-режимі може здійснюватися без жодних затримок або втрати якості.

Швидке надсилання сесії дає змогу ділитися матеріалом записаних сесій та потокового передавання з третіми особами.
Керування та переміщення паролів до застосунків без втручання людини за допомогою модуля ААРМ. Усунення проблеми з атаками на застосунки, які зберігають паролі локально.
Сучасний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс адміністрування істотно скорочує час здійснення початкового налаштування та щоденних завдань з обслуговування системи.

Fudo PAM is your tool for GDPR!

Дивитися

Переваги рішення FUDO PAM

Детальний аналіз сесій

Наскрізний пошук по всім записаним сесіям

Вбудований механізм OCR для розпізнавання графічних сесій RDP

Політики заборони введених команд

Політики нагляду та зміни паролів привілейованих користувачів

Підтримка протоколів баз даних (Oracle, MySQL, TDS implementation for MS SQL)

Підтримка промислових протоколів підключення (SCADA, Modbus)

Фізичні або віртуальні аплаінси

Підтримка кластеризації для забезпечення відмовостійкості

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.