Стати партнером

Fudo Security

FUDO SECURITY- НАКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗАГРОЗ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ПРИВІЛЕЙОВАНИМ ДОСТУПОМ.

Fudo PAM – рішення, що дозволяє відстежувати, контролювати і записувати всі сеанси віддаленого доступу до ІТ-нфраструктури.  Fudo PAM активно моніторить мережевий трафік і записує всі SSH, Telnet, RDP, HTTP, HTTPS, MySQL, Oracle і VNC сесії, що дозволяє аналізувати, як архівні сесії, так і активні сполуки з можливістю контролю активного сеансу. Адміністратор Fudo PAM може припинити, призупинити або приєднатися до роботи в сесії разом з віддаленим користувачем. Всі сеанси, записані на  Fudo PAM шифруються і датуються.

blank

[banner_vc banner_number=”1″]

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

 

blankКерування політиками паролів привілейованих облікових записів. Прихований адміністратор – це комплексне рішення з керування паролями. Вони зберігаються в зашифрованому вигляді, і користувачі не можуть отримати до них доступ.

blankПеревага рішення полягає в його можливості визначати правильність і складність пароля. Прихований адміністратор зберігає історію паролів для екстреного відновлення доступу до облікових записів під його керуванням.

blankБезпека паролів, що зберігаються, забезпечується механізмом перевірки інформації, що перевіряє, чи був пароль змінений без дозволу.

blankДеталізовані записи та можливості аналізу -це те, що робить Fudo РАМ ідеальним інструментом для швидкого ретроспективного аналізу включає в себе політику безпеки, яка автоматично припинятиме сесію в разі виявлення підозрілих підключень.
blankІнструменти бізнес-аналітики (модуль «Аналізатор ефективності») вимірюють продуктивність користувачів і організацій та надають вичерпну інформацію про їхню активність і час простою.

blankПортал користувачів забезпечує інтуїтивний доступ до цільових хостів через централізований список доступних ресурсів. Завдяки цьому користувачам не потрібно буде запам’ятовувати численні назви хостів, облікових записів і паролі.

blankПотокове передавання сесії в онлайн-режимі може здійснюватися без жодних затримок або втрати якості.

blankШвидке надсилання сесії дає змогу ділитися матеріалом записаних сесій та потокового передавання з третіми особами.
blankКерування та переміщення паролів до застосунків без втручання людини за допомогою модуля ААРМ. Усунення проблеми з атаками на застосунки, які зберігають паролі локально.
blankСучасний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс адміністрування істотно скорочує час здійснення початкового налаштування та щоденних завдань з обслуговування системи.

[banner_vc banner_number=”2″]
[capabilities_vc]

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.