Unitrends Backup

Масштабоване корпоративне резервне копіювання, інтелектуальна аналітика та ефективне управління даними

Дізнтися більше
Стати партнером

Unitrends Backup

Unitrends Backup – розширені можливості  захисту, відновлення та забезпечення відмовостійкості ІТ-процесів. Рішення доступне
як у вигляді спеціалізованого пристрою резервного резервного копіювання Unitrends Recovery Series, так і  у вигляді віртуального аплаєнсу Unitrends Backup. Версія Enterprise Plus містить розширені функції, які повною мірою використовують локальні, віддалені та хмарні ресурси для захисту та гранульованого відновлення файлів, додаків, систем і навіть центрів обробки даних.
Крім того, вбудована аналітика та автоматичне тестування надають повну впевненість у досягненні необхідного цільового часу відновлення та кількості контрольних точок відновлення.

8 переваг Unitrends

які допомагають організувати безперервність Вашого бізнесу

Дивитися

Технології резервного копіювання та відновлення й надалі розвиваються. На сьогодні можливості резервного копіювання дають змогу виконувати практично миттєве відновлення не тільки даних, але також інфраструктури та програм, що використовуються в бізнес-процесах.

Забезпечуючи майже миттєве відновлення з нульовою втратою даних у разі виникнення будь-яких збоїв на рівні локальних ресурсів, майданчика, а також у разі випадкових, злочинних або природних дій – Unitrends Backup містить все що потребно компаніям  для повноцінного захисту систем і автоматизації процесів резервного копіювання та відновлення.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.