SymantecVeritas Data Insight

Технологія Symantec Data Insight доє змогу встановити власників і користувачів файлів

Дізнатися більше
Стати партнером

Symantec\Veritas Data Insight

Рішення Symantec Data Insight є унікальним рішенням, яке забезпечує контроль за неструктурованими даними з метою зниження витрат, ризиків та дотримання вимог завдяки вбудованій аналітиці по детальному аналізу даних і їх використання.
Вбудовані функції звітності, аудиту та візуалізації даних Insight дозволяють краще зрозуміти, які існують типи даних, як вони використовуються, кому вони належать, і хто має до них доступ.
У боротьбі з витоком конфіденційної інформації, функціонал рішення Symantec Data Insight вирішує завдання наступного характеру: проведення розслідувань по використанню і аудиту даних з боку внутрішніх користувачів підприємства.

Технологія Data Insight забезпечує безперервний моніторинг і аудит звернення до даних, щоб організація могла контролювати дотримання внутрішніх політик і нормативних вимог щодо захисту інформації. Крім того, відслідковується звернення до окремих файлів і внесення змін. Служба IT-безпеки і власники документів можуть автоматично отримувати попередження про доступ до важливої інформації. На підставі отриманої інформації можна запровадити дієві правила щодо обмеження доступу до даних.

[banner_vc banner_number=”1″]
[capabilities_vc]

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.