SymantecVeritas Data Insight

Технологія Symantec Data Insight доє змогу встановити власників і користувачів файлів

Дізнатися більше
Стати партнером

Symantec\Veritas Data Insight

Рішення Symantec Data Insight є унікальним рішенням, яке забезпечує контроль за неструктурованими даними з метою зниження витрат, ризиків та дотримання вимог завдяки вбудованій аналітиці по детальному аналізу даних і їх використання.
Вбудовані функції звітності, аудиту та візуалізації даних Insight дозволяють краще зрозуміти, які існують типи даних, як вони використовуються, кому вони належать, і хто має до них доступ.
У боротьбі з витоком конфіденційної інформації, функціонал рішення Symantec Data Insight вирішує завдання наступного характеру: проведення розслідувань по використанню і аудиту даних з боку внутрішніх користувачів підприємства.

Технологія Data Insight забезпечує безперервний моніторинг і аудит звернення до даних, щоб організація могла контролювати дотримання внутрішніх політик і нормативних вимог щодо захисту інформації. Крім того, відслідковується звернення до окремих файлів і внесення змін. Служба IT-безпеки і власники документів можуть автоматично отримувати попередження про доступ до важливої інформації. На підставі отриманої інформації можна запровадити дієві правила щодо обмеження доступу до даних.

Data Insight

Зниження ризику і підвищення підзвітності шляхом аналізу і класифікації даних.

Детальніше

Основні можливості:

Автоматизація управління даними (в тому числі конфіденційними), згідно робочих процесів та політик ІБ підприємства

• Забезпечення дотримання політик та вимог підприємства зі зберігання, використання та доступу до інформації з можливістю автоматичного переміщення даних в місця відповідного зберігання

Моніторинг та захист конфіденційної інформації від несанкціонованого використання і поширення

Блокування несанкціонованого поширення конфіденційної інформації шляхом порушення рольової моделі прав доступу відповідно до політик і вимог підприємств

Аналіз історії використання файлів, які були задіяні в спробах несанкціонованої передачі даних

Оперативне отримання детальної аналітики (аудиту) по використанню/зберіганню конфіденційної інформації та співробітникам, що мали до цього відношення

Створення докладних журналів аудиту, звітів, що містять інформацію про використання даних

Встановлення власників даних і осіб, відповідальних за дотримання політик і нормативних вимог

Класифікація інформації за належністю, терміном використання та надання прав доступу

Розширений пошук даних (інформації) на файлових ресурсах, з можливістю виявлення застарілих файлів

Оперативне виявлення невідповідності прав доступу співробітників підприємства до наданої інформації (даних)

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.