Symantec Web Isolation

Надійний захист від загроз за допомогою шлюзів безпечного доступу

Дізнитися більше
Стати партнером

Symantec Web Isolation

Щодня на світ з’являються мільйони нових інтернет-хостів – доменів, піддоменів і lр-адрес. Переважна більшість з них існують менше доби і зникнуть так само швидко, як і з’явилися. Велика частина таких хостів створюється з легітимною метою, однак багато є інструментами в руках хакерів. Такі сайти – як добропорядні, так і шкідливі – не класифікують і не аналізуються належним чином системами веб-фільтрації та аналізу загроз, оскільки вони не мають скільки-небудь осмисленої репутацією. Додайте до цього списку веб-сайти, які були класифіковані як потенційно небезпечні, і ви зрозумієте, з наскільки складним ландшафтом доводиться мати справу фахівцям з ІБ.

Деякі організації воліють повністю блокувати веб-сайти, які не мають класифікації або були віднесені до категорії потенційно небезпечних. Зазвичай це призводить до надмірної блокування доступу співробітників в Інтернет, оскільки під дію таких політик потрапляють і багато легітимні сайти. Інші покладаються на удачу і дозволяють доступ до таких сайтів, щоб не заважати співробітникам виконувати їх робочі обов’язки, однак це робить організацію надмірно вразливою. Уразливість стає особливо небезпечною в разі привілейованих користувачів, що володіють розширеними правами доступу і часто зберігають на своїх комп’ютерах конфіденційну інформацію.

Веб-ізоляція: вільний доступ до веб-сайтів, захист привілейованих користувачів і відображення атак фішингу.

 

Технологія веб-ізоляції вирішує проблему безпечного доступу до некласифікованих і потенційно небезпечних веб-сайтів. Найкращих результатів у цій галузі досягла компанія Firegtass, нещодавно придбана Symantec для посилення портфеля корпоративних рішень в сфері безпеки.

Ідея веб-ізоляції полягає в створенні безпечного середовища виконання між користувачами і веб-сайтами. У браузери користувачів відправляється тільки безпечний потік візуальної інформації, а загрози з Інтернету ніколи не потрапляють на призначені для користувача пристрої.

Symantec Web Isolation

ДИВИТИСЯ

ПЕРЕВАГИ

Безпечний доступ до некласифікованих і потенційно небезпечним веб сайтів.

Продуктивність співробітників не обмежується надлишковими заборонами.

Керівники і привілейовані користувачі, що працюють з конфіденційними документами і є улюбленою мішенню кіберзлочинців, можуть безпечно переглядати веб-сайти.

Захист від розкриття корпоративних облікових даних на шкідливих веб-сайтах.

Блокування складних шкідливих програм і цілеспрямованого фішингу допомагає не стати розповсюджувачем інфекції.

Завдяки запатентованій технології Symantec Transparent Ctienttess Rendering (TCR) користувач може запобігати відправку користувачами корпоративних облікових даних та іншої конфіденційної інформації на такі веб-сайти, оскільки відображає їх користувачеві в режимі тільки для читання працювати в браузері абсолютно звичайним чином – точно так само, як якщо б він переглядав веб-сайти безпосередньо в Інтернеті.

 

Для застосування Symantec Web lsotation не потрібно встановлювати будь-які спеціальні кінцеві пристрої або модулі. Продукт підтримує будь-які операційні системи, пристрої і браузери, і тому найкращим чином підходить для розгортання відразу у всій організації.

Symantec Web lsotation допомагає боротися з фішингом, «знешкоджуючи» в електронній пошті всі посилання на шкідливі сайти

 

Ізольовані сайти не можуть передати шкідливі програми, програми-вимагачі та інші небезпечні файли на комп’ютер одержувача електронного листа. Додатково Symantec Web lsotation може запобігати відправку користувачами корпоративних облікових даних та іншої конфіденційної інформації на такі веб-сайти, оскільки відображає їх користувачеві в режимі тільки для читання.

 

Завдяки запатентованій технології Symantec Transparent Ctienttess Rendering (TCR) користувач може запобігати відправку користувачами корпоративних облікових даних та іншої конфіденційної інформації на такі веб-сайти, оскільки відображає їх користувачеві в режимі тільки для читання працювати в браузері абсолютно звичайним чином – точно так само, як якщо б він переглядав веб-сайти безпосередньо в Інтернеті.

Технологія Symantec обробляє веб-ресурси віддалено, виключаючи можливість передачі шкідливого веб контенту в браузер. Рішення Web lsotation поставляється в форматі хмарного сервісу, що встановлюється у замовника віртуального пристрою або у вигляді гібридної моделі. Він без праці інтегрується з уже встановленими рішеннями Symantec РroxySG, ASG і VSWG. Політики, налаштовані на проксі-серверах Symantec, можуть пропускати трафік від некласифікованих і потенційно небезпечних веб-сайтів через службу Web lsotation, що дозволяє вирішити користувачам відвідування таких веб-сайтів, не піддаючи компанію на ризик.

Підключення компонента веб-ізоляції до шлюзів безпечного доступу компанії Symantec підвищує ефективність користувачів і позитивно позначається на діяльності організації. При цьому операційні витрати і додаткові складнощі, пов’язані з управлінням політиками доступу в Інтернет, підтримкою користувачів, обробкою попереджень та проведенням розслідувань, залишаються на мінімальному рівні.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.