Symantec Secure Web Gateway

Надійний захист інтернет­комунікацій у глобальних компаніях

Дізнатися більше blank
Стати партнером

Symantec Secure Web Gateway

Найвищий рівень інтернет-безпеки

 

Рішення Symantec ProxySG має великий набір функцій, та здатне захистити вашу компанію від постійно зростаючого числа загроз, які поширюються через веб-трафік. Він розташовується між користувачами та ресурсами Інтернету та відстежує веб-трафік у пошуках небезпечних даних, які потім можуть бути відфільтровані, видалені, заблоковані або замінені безпечними. Такий підхід не тільки забезпечує захист від загроз, але й дає змогу запобігти несанкціонованому витоку даних (DLP).

blank

Захист від загроз завтрашнього дня

 

Для захисту вашої компанії від нових загроз ProxySG використовує хмарну аналітику та систему рейтингів веб-контенту, що працює в реальному часі. Хмарна служба Blue Coat Global lntelligence Network забезпечує аналітичні модулі актуальною інформацією про нові загрози, прискорюючи реагування на них. Щодня
ця служба отримує й аналізує близько мільярда
нових запитів від понад 15 ООО компаній та мільйонів кінцевих користувачів. Зібрана інформація дає змогу Blue Coat своєчасно оновлювати ProxySG і щодня блокувати понад чотири мільйони раніше невідомих або недосліджених загроз. За необхідності до Global lntelligence Network можуть додаватися нові засоби захисту, що підвищують рівень безпеки.

Надійна аутентифікація користувачів

 

ProxySG підтримує більше служб аутентифікації, ніж будь-яке інше рішення, тому додавання нових користувачів не стане проблемою, навіть якщо вони використовують зовсім інші технології аутентифікації. Підтримка декількох форматів аутентифікації дає змогу ProxySG послідовно запитувати аутентифікацію користувача в декількох доменах і призначати гостьові права доступу, якщо користувач не був знайдений.

[banner_vc banner_number=”1″]

Моніторинг зашифрованого трафіку

 

У ProxySG вбудована функція SSL Proxy, що здійснює моніторинг SSL-трафіку та безпечне надсилання вкладень електронної пошти та веб-контенту в
інші модулі на перевірку. Окремо ліцензована функція Encrypted Тар також використовує SSL
Proxy для надсилання потоку розшифрованих
даних до сторонніх систем для додаткового аналізу, архівування та проведення розслідувань. Спільна робота цих функцій допомагає ліквідувати «сліпі зони», що створює SSL, забезпечити повний контроль за зашифрованим SSL-трафіком і не дати змогу шахрайським застосункам, шкідливим програмам і хакерам використовувати SSL для маскування своїх дій.

Контроль за використанням веб-сайтів і хмарних сервісів

 

Здатність ProxySG контролювати передавання конфіденційної інформації та ідентифікувати трафік хмарних застосунків істотно скорочує ризики,
пов’язані з «тіньовим ІТ»: 80% співробітників використовують у своїй роботі застосунки SaaS без відома компанії. Завдяки модулю Web Application РоІісу Engine ви матимете у своєму розпорядженні докладні дані про всі веб-додатки, що використовуються у вашому середовищі.

blank

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.