Symantec Endpoint Protection

Захист, продуктивність і реагування
Продукт Symantec Endpoint Protection є незмінним лідером з-поміж засобів забезпечення безпеки кінцевих точок

Дізнатися більше
Стати партнером

Symantec Endpoint Protection (SEP)

Рішення Symantec Endpoint Protection є невід’ємним інструментом, що забезпечує превентивне виявлення загроз інформаційній безпеці. У продукті використовується багаторівнева система захисту, яка блокує спрямовані атаки та складні стійкі загрози на кінцевих точках. Symantec Endpoint Protection використовує багатофункціональний агент, надає покращені можливості управління, застосовує високоточні засоби контролю, засновані на політиках виявлення та реагування.

[banner_vc banner_number=”3″]

Symantec Endpoint Protection 14 ефективно дозволяє блокувати комплексні загрози за допомогою технологій нового покоління, зокрема поліпшеного машинного навчання, аналізу репутації файлів і моніторингу поведінки в реальному часі. Крім цього, застосовуються й перевірені технології запобігання вторгненням, без яких система безпеки організації не може вважатися повною. Завдяки єдиній консолі керування та компактному агенту, інтегрованому з іншими продуктами до інфраструктури безпеки, Symantec Endpoint Protection 14 оперативно реагує на загрози та забезпечує захист кінцевих точок, не знижуючи їхньої швидкодії.

[banner_vc banner_number=”2″]

Основні можливості:

 

• Неперевершений рівень безпеки на фізичних та віртуальних платформах;
• Технологія «Network Threat Protection», аналізує вхідні потоки даних та забезпечує блокування загроз;
• Технологія аналізу репутації «Insight», що виконує точний аналіз виявлення шкідливих програм;
• Технологія евристичного захисту «SONAR», виконує блокування атак нульового дня та спрямованих загроз в режимі реального часу;
• Використання технології «Insight», виконує вибіркове сканування файлів, які схильні до загроз, що дозволяє скоротити час сканування до 70%;
• Єдина консоль управління для всіх фізичних та віртуальних платформ;
• Один високоефективний агент з єдиною консоллю управління для Windows, Mac, Linux, віртуальних машин, і вбудованих систем.
• Підтримка дистанційного розгортання та управління клієнтами.
• Можливість вибіркового застосування політик для блокування систем, контролю додатків, контролю пристроїв, а також визначення місця розташування.

[banner_vc banner_number=”1″]
[capabilities_vc]

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.