Symantec Encryption

На основі технології PGP

Рішення Symantec для шифрування включає в себе рішення для шифрування кінцевих точок, файлів, папок і електронної пошти.

Стати партнером

Symantec Encryption

Набір рішень Symantec для шифрування даних, який включає в себе рішення для шифрування кінцевих точок, файлів, папок та електронної пошти. Інтеграція з Symantec Data Loss Prevention забезпечує автоматичне шифрування конфіденційних даних, які переносяться на зйомні носії або зберігаються в електронній пошті і файлах. Надійні функції управління підтримують управління індивідуальними та груповими ключами, автоматизоване управління на основі політик і засоби складання звітів у відповідності до нормативних вимог.

 

Рішення щодо шифрування даних використовують передові технології шифрування на основі сучасних математичних алгоритмів, що використовуються в інформаційній безпеці.

 

Основні можливості:

 

• Підтримка різних ОС (Windows, MacOS, Linux), можливість використання зовнішніх серверів для зберігання ключів і сертифікатів, централізоване управління політиками;
• Повноцінне шифрування всього диска для настільних комп’ютерів, ноутбуків та зйомних носіїв.
• Забезпечує захист вихідних з’єднань без зміни звичного для користувача інтерфейсу;
• Надає автоматичне шифрування електронної пошти на клієнтських пристроях (настільних і портативних комп’ютерах) при її отриманні або відправці, забезпечуючи наскрізний захист повідомлень при передачі по лініях зв’язку;
• Автоматичне і прозоре шифрування файлів і директорій на файлових серверах і спільних мережевих дисках;
• Дозволяє швидко і легко інтегрувати шифрування в пакетні процеси, сценарії та програми, забезпечуючи захист корпоративних даних під час передачі і зберігання.

ШИФРУВАННЯ

КІНЦЕВИХ ТОЧОК 

Шифрування всіх даних на дисках і знімних носіях, а також управління шифруванням

Symantec Endpoint Encryption на основі технології PGP забезпечує надійне шифрування всіх даних на дисках і зйомних носіях, а також можливість інтеграції з Symantec Data Loss Prevention. Інтуїтивний інтерфейс управління спрощує великомасштабні розгортання і містить як готові, так і настроювані звіти про відповідність нормативним актам. До функцій управління відноситься підтримка вбудованих засобів шифрування ОС (BitLocker і FileVault2) і жорстких дисків з автономним шифруванням, що підтримують технологію Opal.

Шифрування КІНЦЕВИХ ТОЧОК

Як захистити конфіденційні дані в кінцевих точках і при цьому забезпечити дотримання законодавчих і нормативних вимог?

Дивитися

Шифрування

електронної пошти

Symantec Gateway Email Encryption

Symantec Gateway Email Encryption забезпечує централізовано кероване шифрування електронної пошти для захищеного обміну повідомленнями з партнерами і клієнтами, незалежно від наявності у одержувачів програмного забезпечення для шифрування даних. За допомогою Gateway Email Encryption організації зможуть звести до мінімуму ризик крадіжки даних і узгодити стратегії захисту та забезпечення конфіденційності інформації з нормативними положеннями.

Symantec Desktop Email Encryption

Повне шифрування електронних повідомлень на портативних і настільних комп’ютерах
Symantec Desktop Email Encryption забезпечує наскрізне автоматичне шифрування електронної пошти при передачі між клієнтами, не вимагаючи входу на сторонній веб-сайт. Електронні листи знаходяться на внутрішніх поштових серверах і в хмарі у зашифрованому вигляді.

Шифрування електронної пошти

Електронні листи містять величезний обсяг інформації про компанію і клієнтів. Як гарантувати, що доступ до неї матимуть тільки авторизовані користувачі?

Читати докладніше

Шифрування файлів,

директорій і даних у  хмарі

Symantec File Share Encryption

Шифрування файлів і директорій на основі політик для забезпечення спільної роботи і доступу до файлів у хмарі.
Symantec File Share Encryption дозволяє користувачам і групам автоматично або вручну шифрувати файли і директорії на портативних, настільних комп’ютерах і файлових серверах, надаючи захищений спільний доступ до файлів. Symantec File Share Encryption забезпечує шифрування файлів ідиректорій, як автоматично на основі політик, так і вручну за допомогою простого інтерфейсу за допомою перенесення мишею.

Command Line

Symantec Command Line дозволяє організаціям швидко і легко інтегрувати шифрування в пакетні процеси, сценарії та програми, забезпечуючи захист корпоративних даних як на місцях, так і під час передачі. Пакетне шифрування Command Line є ключовим компонентом системи захисту даних організації, що забезпечує захист кредитних карт, фінансових транзакцій, рахунків, медичних записів та іншої конфіденційної інформації.

Захист інформації

Шифруйте жорсткі диски та знімні носії

Читати докладніше

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.