Symantec Data Loss Prevention

Забезпечте безпеку ваших даних

Забезпечте повний захист конфіденційних даних за допомогою комплексних технологій виявлення і уніфікованих політик Symantec Data Loss Prevention (DLP).

ДЕТАЛЬНІШЕ
Стати партнером

Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Забезпечте зберігання даних у секреті та конфіденційності

 

Symantec DLP налаштований для ідентифікації конфіденційних даних (включаючи ті, які визначені GDPR) і використовує передові методи виявлення та запобігання витоку даних.

 

• Можливість  ефективно визначати конфідаційні  дані, відстежувати їх переміщення та виявляти місце їх розташування
• Політики DLP дозволяють  забезпечити захист від витоку конфіденційних даних
• Можливість інтеграції з технологіями шифрування і CASB для захисту електронної пошти, знімних носіїв, файлів і даних, що зберігаються у хмарному середовищі

 

 

Захист даних за межами вашого керованого периметра

Symantec DLP ідентифікує конфіденційні дані і забезпечуючи розширений захист, дозволяючи:

 

  • Контролювати, хто може використовувати дані, навіть з некерованих місць або пристроїв
  • Визначати, який рівень доступу має користувач, використовуючи постійне шифрування і цифрові методи виявлення
  • Здійснювати моніторинг доступу користувачів до конфіденційних даних для виявлення ризикованої поведінки або порушення безпеки
  • Виявити та скасувати доступ для користувачів

Найширший захист

з одним рішенням

Єдина консоль та єдине управління політиками для кожного каналу – хмар, кінцевих точок, сховища даних, електронної пошти та веб-рксурсів.

 

Ділове спілкування відбувається через величезну кількість додатків, пристроїв і платформ. У міру того, як компанії шукають способи підвищення продуктивності і спільної роботи, вони також збільшують кількість каналів, за якими співробітники можуть  красти корпоративні дані.

 

Symantec DLP  виявляє, контролює і захищає конфіденційні дані, де б вони не використовувалися – в офісі, в дорозі або в хмарі. Це дає повну видимість і контроль в широкому діапазоні каналів втрати даних: хмарні додатки, кінцеві точки, сховища даних, електронна пошта і веб-ресурси.

 

Просте управління політиками виявлення та блокування від втрати даних та інцидентів в кожному каналі – все з однієї потужної консолі управління

Пропонуючи гнучкі варіанти розгортання для будь-якого типу середовища: локальне, приватна хмара, гібридне хмара або загальнодоступне хмара

Symantec DLP

ДИВИТИСЯ

Комплексна технологія, менше помилкових спрацьовувань

Symantec DLP, від описового контенту до цифрових відбитків і машинного навчання, точно знаходить конфіденційні дані в будь-якому вигляді

 

Symantec DLP використовує комбінацію передових технологій для точного виявлення конфіденційних даних,  як у внутрішньому так і зовнішньому середовищі організації використовуючи готові шаблони політики (HIPAA, GDPR, PCI DSS і т. і.), щоб забезпечити відповідність  політикам безпеки організації.

 

Описане зіставлення вмісту (DCM) шукає збіги за регулярними виразами або шаблонами, таким як номер соціального страхування і кредитна карта.

 

Vector Machine Learning (VML) вивчає і ідентифікує інтелектуальну власність та інші масиви неструктурованих даних, які важко описати: фінансові документи, вихідний код і т. і.

 

Механізм точного зіставлення даних (EDM) ідентифікує конфіденційні дані по структурованим баз даних з використанням відбитків пальців, наприклад, «будь-яке ім’я клієнта і номер його банківського рахунку».

 

Механізм індексовані зіставлення (IDM) застосовує зняття відбитків пальців до документів для виявлення конфіденційного вмісту, яке може бути частково використано в іншому місці, наприклад, у електронних листах.

 

Вбудована функція розпізнавання чутливих зображень (SIR) виявляє конфіденційні дані, вбудовані в форми та інші зображення (відскановані документи, знімки екрану і зображення), за допомогою вбудованого оптичного розпізнавання символів (OCR).

 

Класифікація даних дозволяє користувачам класифікувати конфіденційні файли і захищати їх на основі встановлення мітки, використовуючи функціонал (механізм) Symantec Information Centric Tagging (ICT)

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.