CloudSOC Cloud Access Broker (CASB)

Безпека без компромісів: найширша і глибокий захист публічного хмари

Детальніше
 • Вендор: Symantec
 • Категорія продукту:

  ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА

 • Підкатегорія: CASB
Стати партнером

Symantec CloudSOC Cloud Access Security Broker (CASB)

Захистіться хмарні облікові записи «SaaS», «PaaS» і «IaaS» від неправильного використання, ціленаправлених «Brute Force» атак і втрати даних.

 

Впевнено використовуйте хмарні додатки і сервіси з рішенням Symantec CloudSOC.

 

 • Можливість отримувати доступ до «тіньових» ІТ-ресурсів, використовуючи управління хмарними даними та захист від різних типів загроз, забезпечивши повноцінний аналіз активностей в хмарі і поєднання машинного навчання для автоматичного реагування відповідно до політикам безпеки організації, швидка діагностика ризиків, повна видимість ІТ-ресурсів і забезпечення того, щоб ваша організація використовувала тільки ті хмарні сервіси, що відповідають вашим міжнародним вимогам, стандартам інформаційної безпеки.
 • Можливість аналізувати більше тисячі серверних і мобільних хмарних додатків.
 • Моніторинг, управління даними, захист від загроз, включаючи контроль ваших користувачів на рівні хмарних додатків.
 • Захист від втрати даних (функціонал DLP) з автоматичною класифікацією даних для запобігання випадкової або зловмисної втрати ваших конфіденційних даних.
 • Використання вбудованої аналітики «User Behavior Analysis» позволяє автоматично виявити ризикованих користувачів (зловмисників), оперативно виявляти неправомірні активності, а також пом’якшити, протистояти наслідкам щодо злому і проникнення в хмарне середовище.
 • Застосовується механізми машинного навчання для аналізу додатків, транзакційної активності, аналізу поведінки користувачів і намагання втрати важливих даних.
 • Використанням хмарних API-інтерфейсів, забезпечує обробку трафіку в реальному часі і детальний аналіз з наданих потоків даних.

 

Every organization uses cloud apps, sanctioned or unsanctioned by IT

ЧИТАТИ

Управління санкціонованим і несанкціонованим використанням хмарних сервісів

Захист облікових записів, користувачів і дані у всьому спектрі хмарних додатків.

 

Керування даними та захист керованих хмарних облікових записів «IaaS» і «PaaS» за допомогою модуля CloudSOC Securlets для: Microsoft Office 365, G Suite, Box, Dropbox, Salesforce, Amazon Web Services, Microsoft Azure, ServiceNow, DocuSign, Jive, GitHub, Slack, Webex Teams , Workday, та інші.
Моніторинг і контроль активностей, застосування функціоналу DLP і захист від загроз, неправомірних дій для будь-якого (санкціонованого чи несанкціонованого) хмарного сервісу в режимі реального часу з модулем CloudSOC Gateway.

Інтеграція з рішенням Symantec Cloud SOC

 

Інтегруйте наземні рішення DLP, SWG, захист кінцевих точок і багато іншого в свій безпечний центр технології CASB

 

Реалізація безпеки хмарних додатків як розширення для вашої організації, інтегруючи Symantec CloudSOC в ваш стек безпеки! Symantec – єдиний постачальник технології CASB, що пропонує вбудовані функції інтеграції у всіх основних категоріях безпеки:

 

 • Отримання автоматизованого контролю над «тіньовими» ІТ-відділами, об’єднавши модуль CloudSOC Audit з рішеннями Symantec Web Security;
 • Отримання уявлення про використання хмарних додатків віддаленими користувачами, інтегрувавши рішення CloudSOC з рішенням Symantec Endpoint Protection (SEP);
 • Розширення функціоналу DLP на всю організацію, об’єднавши рішення CloudSOC з «наземним» рішенням Symantec Data Loss Prevention;
 • Захист своїх даних за допомогою шифрування і адаптивного контролю доступу, інтегрувавши рішення CloudSOC з рішенням Symantec Validation,тID Protection і рішеннями по шифруванню.
 • Можливість легко вмикати засоби управління технологією CASB для використання хмарних додатків з мобільних пристроїв, інтегруючи рішення CloudSOC з рішенням SEP Mobile.
 • Підсилення безпеки та ефективний захист ваших хмарних облікових записів, додаткі, інтегруючи технологію CloudSOC з вашими хмарними додатками.

 

CASB 2.0 The Next Generation of Cloud App Security

ЧИТАТИ

Захист даних в хмарі для відповідності і безпеки

 

Шифрувати дані в хмарних додатках

 

Зберігайте конфіденційні дані, такі як особиста інформація (PII), в безпеки і сумісності.

 • Заплутування даних, що обробляються і зберігаються в додатках SaaS, протягом усього життєвого циклу
 • Підприємство зберігає право власності на ключі шифрування.
 • Шифрування, що використовується в якості методу псевдонімізаціі, заохочується відповідно до правил відповідності, такими як GDPR

 

 

Security for IaaS CloudSOC and Cloud Workload Protection

ЧИТАТИ

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.