Symantec тм Advanced Secure Gateway

Єдине рішення для надійного захисту від загроз,
що поширюються через веб-сайти

Дізнатися більше blank
Стати партнером

Symantec Advanced Secure Gateway (ASG)

Advanced Secure Gateway поєднує в собі функціональність кращого в галузі веб-шлюзу Symantec ProxySG з аналітичними можливостями Symantec Content Analysis. Це єдине ефективне рішення для веб-безпеки, що забезпечує безкомпромісний захист. Масштабований веб-проксі Advanced Secure Gateway покликаний захистити взаємодію з веб-сайтами та прискорити роботу бізнес-додатків. Його унікальна архітектура дозволяє ефективно відслідковувати, контролювати та захищати трафік, гарантуючи безпечну роботу з веб-сайтами і хмарними сервісами.

 

Advanced Secure Gateway поєднує в собі функціональність кращого в галузі веб-шлюзу Symantec ProxySG з аналітичними можливостями Symantec Content Analysis. Це єдине ефективне рішення для веб-безпеки, що забезпечує безкомпромісний захист. Масштабований веб-проксі Advanced Secure Gateway покликаний захистити взаємодію з веб-сайтами та прискорити роботу бізнес-застосунків. Його унікальна архітектура дає змогу ефективно відслідковувати, контролювати та захищати трафік, гарантуючи безпечну роботу з веб­сайтами та хмарними сервісами.

[capabilities_vc]

Комплексний захист і повний контроль

 

Шлюз SymantecAdvanced Secure Gateway забезпечує комплексний захист і контролює веб-трафік компанії, допомагаючи досягти необхідних показників безпеки та продуктивності застосунків. Це рішення відкрите для інтеграції з усіма передовими технологіями:

  • Надійна аутентифікація користувачів
  • Ретельна фільтрація веб-трафіку в реальному часі та визначення рівня ризику
  • Глибокий багаторівневий аналіз контенту для захисту від загроз і витоку даних
  • Перевірка безпеки за допомогою Symantec Global lntelli gence Network
  • Відстеження та перевірка SSL-трафіку
  • Кешування контенту та оптимізація трафіку
  • Регулювання пропускної здатності
  • Поділ і кешування медіапотоків
  • Контроль на рівні методів і протоколів

blank

[banner_vc banner_number=”1″]

blank

Масштабованість і низька вартість володіння

 

Продукти Symantec можна встановлювати в різних конфігураціях, тому вам не доведеться платити за непотрібні функції та ресурси: досить обрати модель Advanced Secure Gateway, яка відповідає вимогам із безпеки та продуктивності, що висуваються у вашій організації. У разі потреби будь-яке рішення можна розширювати за допомогою комплектів для модернізації. Отже, ви можете використовувати інвестиції максимально ефективно: почати з базової конфігурації та нарощувати її за необхідності.

Неперевершена продуктивність і надійність

 

Рішення Advanced Secure Gateway використовує ту саму архітектуру й обладнання, що і шлюз ProxySG, який завоював довіру найбільших організацій у всьому світі. Воно має найкращі показники продуктивності та надійності на ринку веб-шлюзів для забезпечення безпеки. У пристроях Symantec застосовується спеціалізоване обладнання й операційна система, призначена для вирішення завдань у сфері безпеки. Резервні блоки живлення та диски з можливістю гарячої заміни, подвійне резервування завантажувальних пристроїв, архітектура охолодження з резервуванням, аварійний режим із прямим
з’єднанням та автоматичне перемикання блоків живлення допомагають максимально збільшити час безперебійної роботи та забезпечити найвищу доступність системи.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.