SPLUNK® ENTERPRISE

Платформа для операційної аналітики

Стати партнером

SPLUNK ENTERPRISE

Хочете отримати більше користі від своїх даних? Splunk Enterprise збирає дані з будь-яких джерел, включаючи журнали подій, записи відвідувань сайтів, датчиків, потоків мережевого трафіку, веб-серверів, призначених для користувача додатків, гіпервізора, контейнерів, соціальних мереж і хмарних служб. Рішення  Splunk Enterprise також забезпечує пошук, моніторинг та аналіз з метою отримання повної картини таких сценаріїв використання, як безпека, ІТ-операції, доставка додатків, промислові дані та Інтернет речей, що дає цінні аналітичні дані по всій організації. За допомогою рішення Splunk Enterprise кожен, кому це необхідно (від аналітиків даних і фінансових аналітиків до бізнес-користувачів), зможе отримати інформацію для підвищення продуктивності і ділових показників. Splunk Enterprise допоможе досягти таких цілей, як усунення несправностей у  ІТ середовищі, моніторинг засобів безпеки або оптимізація маркетингових кампаній.

Операційна аналітика. Будь-яка галузь. Будь-який сценарій використання. По всій організації бізнес-інфраструктура і додатки генерують машинні дані.

 

 

В цих даних приховані можливості операційної аналітики, необхідної для управління бізнесом, оптимізації діяльності і отримання доходу. У будь-якій області – від охорони здоров’я до промислового виробництва, фінансових послуг і державних служб – рішення Splunk Enterprise є провідною платформою для операційної аналітики. Які б завдання не стояли перед вашою організацією, просто вкажіть необхідні дані в Splunk Enterprise та починайте  аналізувати дані.

ОГЛЯД РІШЕННЯ

Splunk Enterprise

ДИВИТИСЯ

ПЕРЕВАГИ

Збір та індексація даних

Збирайте машинні дані з практично будь-якого джерела і місця зберігання. використовуйте технологію «Схема при читанні» (schema-on-read) компанії  Splunk  для вільного аналізу і зіставлення даних без будь-яких обмежень традиційних структур БД. Імпорт даних з реляційних баз і сховищ даних для отримання повної картини свого бізнесу.

Пошук, аналіз та візуалізація

Потужний механізм запитів задовольнить всі потреби пошуку - від найпростіших до найскладніших. Аналіз по наведенню та натисненню миші (point-and-click)  дає бізнес-користувачам необхідні аналітичні дані,  потім засоби візуалізації роблять ці результати зрозумілими і корисними для будь-яких користувачів.

Моніторинг, сповіщення та звітність

Дійте з попередженням. задавайте порогові значення для моніторингу та сповіщення про фактичні та можливі інциденти. Використовуйте сигнали сповіщення для запуску додатків або призначених для користувача дій. Взаємодійте зі своїми даними за допомогою панелей управління, які можуть використовуватися спільно декількома користувачами або бути вбудовані в інші додатки, такі як PDF.

Додатки та платні рішення

Розширюйте можливості Splunk Enterprise. Додатки забезпечують перевагу певним групам користувачів у типових сценаріях застосування з типовими джерелами даних. Рішення Splunk Premium Solutions поєднують аналітику у реальному часі з великим переліком засобів для управління безпекою, ІТ-операціями та багатьом іншим.

Splunk Enterprise 6.2

ДИВИТИСЯ

Аналітична платформа корпоративного класу: продуктивність, масштабування і управління

 

 

Splunk Enterprise масштабується до сотень терабайт в день для потреб будь-якої організації та підтримує конфігурації для кластеризації, високої доступності та аварійного відновлення. Одночасно забезпечується захист даних за допомогою рольового управління доступом, а також хахищеної обробки, можливості перевірки та цілісності.
Можливість розгортання рішення Splunk Enterprise локально або в хмарі та використання його як службу SaaS через Splunk Cloud або в будь-якій зручній комбінації. Єдине уявлення даних буде завжди доступно незалежно від моделі розгортання.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.