SPLUNK ENTERPRISE SECURITY

Безпека на основі аналізу і постійного моніторингу сучасних загроз

Стати партнером

SPLUNK ENTERPRISE SECURITY

Вам необхідно адаптуватися до динамічного середовища, нових видів загроз, тактики зловмисників і бізнес-вимог, але наявні засоби захисту з цим не справляються. Для вирішення таких проблем офіцерам з безпеки потрібні аналітичні звіти і засоби реагування на інциденти з урахуванням контексту. Щоб приймати оптимальні для бізнесу рішення і оперативно реагувати на загрози, необхідно впроваджувати нові методи їх виявлення. Офіцери з безпеки можуть швидше виявляти атаки і реагувати на них завдяки централізації і ефективному використанню всіх машинних даних.

Splunk Enterprise Security (Splunk ES) – це рішення преміум-класу в області безпеки, за допомогою якого групи безпеки можуть швидко виявляти внутрішні і зовнішні атаки і реагувати на них, а також спростити управління погрозами з одночасною мінімізацією ризиків і захистом вашого бізнесу. За допомогою Splunk ES фахівці з безпеки можуть використовувати всі дані для отримання аналітичних викладок і повної картини безпеки по всій організації. Незалежно від моделі розгортання (локальна, в загальнодоступному або в хмарі, на платформі SaaS або в будь-якій комбінації) рішення Splunk ES може застосовуватися для постійного моніторингу, реагування на інциденти, управління операційним центром захисту (security operations center, SOC) або надання керівникам даних про ризики для бізнесу. Splunk ES може розгортатися як ПЗ разом з рішенням Splunk Enterprise або як хмарне рішення.

  • Оптимізація заходів безпеки з прискоренням відгуків
  • Підвищення безпеки завдяки повній прозорості всіх машинних даних
  • Розширення можливостей вивчення завдяки виявленню аномалій і загроз за допомогою засобів аналізу поведінки користувачів
  • Ухвалення більш обгрунтованих рішень на основі аналізу загроз

ПЕРЕВАГИ

Постійний моніторинг безпеки

Отримайте повну візуальну картину безпеки своєї організації за допомогою комплексного набору готових панелей управління, основних показників безпеки (key security indicator, KSI) і продуктивності (key performance indicator, KPI), статичних і динамічних порогових значень і індикаторів трендів.

Пріоритезація інцидентів і реагування на них

Оптимізуйте процеси реагування на загрози для окремих аналітиків або груп вивчення, використовуючи для цього централізовані журнали, сповіщення та інциденти, аномалії UBA, готові звіти та кореляції, а також процеси реагування на інциденти зі ступенями ризику і кореляціями для уявлення рівня безпеки.

Швидке розслідування загроз

Вивчайте інциденти максимально швидко за допомогою спеціального пошуку, а також статичних, динамічних та візуальних кореляцій для виявлення шкідливих дій. Можна вивчити і використовувати будь-яке поле з будь-яких даних для швидкого визначення контексту загрози і відстеження кроків зловмисника, перевірити докази, отримати додаткову інформацію і взаємодіяти з членами групи.

Покрокове навчання

Вивчайте і розслідуйте порушення для відстеження дій, пов'язаних з системами, які були скомпрометовані. Використовуйте методологію ланцюга атаки (kill chain) і розслідуйте життєвий цикл атак за допомогою спеціального пошуку, а також журналу і тимчасової шкали розслідувань.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.