SPLUNK® CLOUD™

Платформа SaaS для операційної аналітики - лідер галузі

Стати партнером

SPLUNK CLOUD

Splunk Cloud забезпечує операційну аналітику в вигляді хмарного сервісу, і дає можливість виконувати аналіз на основі машинних даних без необхідності керувати інфраструктурою. Splunk Cloud надає всі можливості вирішення Splunk Enterprise, зазначеного безліччю нагород, у вигляді зручної хмарної служби.

 

Splunk Cloud забезпечує наступні переваги:

 

• Безперебійна і надійна робота Splunk Cloud підтримується угодою SLA зі стовідсотковою гарантією безперебійної роботи і забезпечує виділену хмарну середу для кожного замовника.
• Масштабованість і гнучкість для будь-яких потреб. Масштабованість до 10 ТБ і більше на день.
• Високий рівень безпеки. Splunk Cloud забезпечує захист даних. Кожен замовник отримує власну ізольовану середу. Рішення Splunk Cloud пройшло сувору атестацію SOC 2 типу 2 * і сертифікацію ISO 27001 *.

Перегляньте це відео, щоб дізнатися, як можна прискорити час на користь і зосередитися на основному бізнесі за допомогою Splunk Cloud.

ДИВИТИСЯ

МОЖЛИВОСТІ

Всі можливості Splunk Enterprise

Можливість випробувати всі можливості Splunk Enterprise і переваги SaaS. Рішення Splunk Cloud забезпечує доступ до всіх засобів платформи Splunk Enterprise для пошуку, моніторингу та аналізу машинних даних в реальному часі і за минулі періоди, а також для звітності по ним.

Централізоване відображення всього середовища

Можливість забезпечити централізовану прозорість всього гібридного середовища. Рішення Splunk Cloud допомагає перейти на хмару в зручному темпі. Забезпечити прозорість операцій з пошуку і аналізу даних незалежно від їх місця розташування - в інфраструктурі ЦОД або хмарі.

Розгортання відповідно до потреб бізнесу

Можна легко розширювати середовище Splunk Enterprise з допомогою Splunk Cloud. Splunk Cloud забезпечує єдине вікно для моніторингу систем Splunk Enterprise і Splunk Cloud. Це означає, що можна розгорнути Splunk як програмне забезпечення або платформу SaaS з урахуванням потреб бізнесу, зберігаючи можливість централізованого моніторингу.

Додаткові переваги від програм Splunk

Splunk Cloud включає підтримку додатків Splunk і таких рішень преміум-класу, як Splunk Enterprise Security і Splunk IT Service Intelligence. Додатки Splunk надає вбудовані панелі моніторингу та засоби візуалізації, які миттєво надають результат на основі ваших даних.

Корпоративний хмарний сервіс

 

 

Деякі компаніїї працюють цілодобово, тому і операційна аналітика має бути доступна 24/7.

 

Стовідсоткова гарантія безперервної роботи

 

Splunk Cloud гарантує безперервну роботу Вашої оргнізації.

Висока продуктивність

Виділені хмарні середовища допомагають забезпечити високу продуктивність сервісу незалежно від дій користувачів.

Безпека корпоративного класу

Splunk Cloud надає ізольовані середовища для кожного клієнта. Рішення Splunk Cloud пройшло атестацію SOC2 типу 1 і SOC2 типу 2.

Прискорення в 10 разів

Splunk Cloud підтримує 10-кратне прискорення обробки даних *.

* Мається на увазі технічна можливість інфраструктури Splunk Cloud індексувати незаплановані обсяги даних, які в 10 разів перевищують ліцензований обсяг даних. Splunk Cloud надає сховище достатнього розміру для підтримки зберігання ліцензованого обсягу індексу протягом 90 днів.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.