Skybox Horizon - Контроль індикаторів загроз

Skybox Horizon відображає показники негативного впливу (IOEs, Indicators of Exposure ™), такі як уразливості, які можуть бути проексплуатувати з високою ймовірністю, некоректні конфігурації пристроїв мережевої безпеки, некоректні правила міжмережевих екранів і т.д.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Стати партнером

Skybox Horizon

Верхньорівнева візуалізація атак. За рахунок поєднання аналітичних можливостей, консолідації та візуалізації даних Skybox Horizon дозволяє побачити атаки у всіх деталях і отримати звіти, необхідні для прийняття оперативних заходів, щодо захисту від кіберзагроз в масштабах всієї організації.

Рішення Horizon є верхньорівневим інструментом звітності і дозволяє візуалізувати інтегральну оцінку стану захищеності мережі. Модуль Horizon не ліцензується окремо і доступний за замовчанням.

Sky Box Horizon відображає показники негативного впливу (IOEs, Indicators of Exposure ™), вразливості (які можуть  з високою ймовірністю), некоректні конфігурації пристроїв мережевої безпеки, некоректні правила міжмережевих екранів та подібне.

Аналіз поверхні атак за допомогою візуальної інтерактивної моделі, що відображає топологію мережі, бізнес-підрозділи і ієрархічну структуру організації.

[banner_vc banner_number=”2″]

Детальні індикатори ризику показують в порядку пріоритетів найбільш вразливі ділянки інфраструктури, некоректні налаштування захисту мережевих пристроїв й розбіжності між налаштуваннями міжмережевих екранів та вимогам безпеки.

.

[banner_vc banner_number=”1″]

ЗВІТНІСТЬ СТАТУСУ БЕЗПЕКИ

Можливість візуалізовано та кількісно звітувати членам правління та керівникам про стан безпеки по всій площині інфраструктури організації, або, у конкретних підрозділах чи на місцях. Швидка візуалізація зон з явними загрозами або слабкими сторонами мережі. Skybox Horizon також забезпечує швидке порівняння поточних та минулих рівнів ІoЕ та показує тенденції IoE залежно від часу, можливість легко відстежувати прогрес у досягненні цілей внутрішньої безпеки або вимогам відповідності.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.