SKYBOX FIREWALL ASSURANCE

Управління міжмережевими екранами

Аналіз, контроль і оптимізація всіх міжмережевих екранів в одній консолі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Стати партнером

SKYBOX FIREWALL ASSURANCE

Безперервний контроль і аналіз системи міжмережевого екранування

Автоматичний збір конфігурацій міжмережевих екранів і безперервний моніторинг налаштувань, включаючи відстеження змін правил доступу до ресурсів.
Оптимізація списків доступу міжмережевих екранів: виявлення правил і обєктів, що дублюються та не використовуються, з подальшим формуванням рекомендацій щодо оптимізації мережевої інфраструктури.
Контроль відповідності налаштувань стандартам організації, кращим світовим практикам, включаючи виявлення причин невідповідності.
Автоматичний контроль відповідності політикам доступу (вбудовані стандарти PCI DSS, NIST) на рівні зон безпеки міжмережевих екранів і виявлення причини порушень.

[banner_vc banner_number=”1″]

Рішення Firewall Assurance (FA) призначене для роботи з міжмережевими екранами, і може функціонувати як самостійно, так і в комбінації з іншими рішеннями. Міжмережевими екранами для Firewall Assurance можуть виступати як безпосередньо екрани, так і інші сумісні мережеві пристрої, що використовують списки доступу (ACL). Skybox Security розпізнає найбільш повний список постачальників міжмережевих екранів серед рішень такого класу, а також розуміє складні набори правил навіть для віртуальних та хмарних міжмережевих екранів враховуючи сигнатури IPS.

Рішення має едину інтуїтивно зрозумілу консоль, що відображає всі міжмережеві екрани в єдиному вікні, здійснює їх постійний моніторинг на відповідність політикам, оптимізує правила, здійснює безперервний моніторинг налаштувань міжмережевих екранів.

[capabilities_vc]

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.