SKYBOX CHANGE MANAGER

Автоматизація змін у налаштуваннях

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Стати партнером

SKYBOX CHANGE MANAGER

Рішення Change Manager (CM) являється доповненням до модуля Firewall Assurance (FA), при цьому кількість ліцензій CM завжди відповідає FA.

Change Manager дозволяє контролювати і автоматизувати процес зміни конфігурацій від вмісту заявки до її виконання, і гарантує те, що всі зміни зроблені в повній відповідності з прийнятим регламентом надання доступу до мережі.

За допомогою Skybox Change Manager  адміністратор може здійснювати оперативний контроль змін, та істотно заощаджувати ресурси та час. Skybox Change Manager забезпечує відповідність міжмережевих екранів щодо вимог, стандартів і автоматизує зміни в мережі з урахуванням інформаційної безпеки. За рахунок цього профільні  фахівці організацій можуть постійно контролювати планові зміни, проводити оцінку ризиків і централізовано обробляти запити на зміни, які відбуваються на  міжмережевих екранах.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

[capabilities_vc]

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.