SKYBOX CHANGE MANAGER

Автоматизація змін у налаштуваннях

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Стати партнером

SKYBOX CHANGE MANAGER

Рішення Change Manager (CM) являється доповненням до модуля Firewall Assurance (FA), при цьому кількість ліцензій CM завжди відповідає FA.

Change Manager дозволяє контролювати і автоматизувати процес зміни конфігурацій від вмісту заявки до її виконання, і гарантує те, що всі зміни зроблені в повній відповідності з прийнятим регламентом надання доступу до мережі.

За допомогою Skybox Change Manager  адміністратор може здійснювати оперативний контроль змін, та істотно заощаджувати ресурси та час. Skybox Change Manager забезпечує відповідність міжмережевих екранів щодо вимог, стандартів і автоматизує зміни в мережі з урахуванням інформаційної безпеки. За рахунок цього профільні  фахівці організацій можуть постійно контролювати планові зміни, проводити оцінку ризиків і централізовано обробляти запити на зміни, які відбуваються на  міжмережевих екранах.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Основні можливості модуля Change Manager:

Створення workflow на зміну мережевого доступу за рахунок вбудованої системи заявок або інтеграції з сторонніми системами;

Автоматичне відображення пристроїв, на яких необхідно виконати зміни;

Надання детальних рекомендацій щодо внесення змін конфігурацій при переналаштуванні мережевих доступів;

Автоматичне застосування планованих змін у налаштуваннях;

Автоматична оцінка впливу планованих змін на політик мережевого доступу і безпечної конфігурації, а також (у разі наявності модуля Vulnerability Control) на захищеність ІТ-активів з точки зору появи додаткових вразливостей, пов'язаних зі змінами.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.