Стати партнером

Red Hat Virtualization

Повне інфраструктурне рішення для віртуалізованих серверів та робочих станцій. Рішення для віртуалізації з відкритим вихідним кодом, створене на основі RHEL, гіпервизора KVM та проекту з управління середовищем віртуалізації oVirt. Допомагає оптимізувати ІТ-інфраструктуру з кращою продуктивністю, конкурентною ціною та надійним середовищем Red Hat.

Управління віртуалізацією серверів і робочих станцій з Red Hat Virtualization

Red Hat Virtualization – це комплексне інфраструктурне рішення для віртуалізації серверів і робочих станцій. Воно побудоване на основі ОС Red Hat Enterprise Linux і являє собою динамічну, надійну, масштабовану і захищену платформу для ресурсномістких віртуалізованних навантажень. Red Hat Virtualization дає можливість оптимізувати ІТ-інфраструктуру організації, пропонуючи підвищену продуктивність, конкурентні ціни та довірену середу Red Hat.

Особливості та переваги Red Hat Virtualization

Відкритість

Рішення на основі відкритого програмного забезпечення, в розробку якого активно залучено співтовариство розробників, що дозволяє уникнути прив'язки до постачальника.

Віртуалізація рівня підприємства

Платформа віртуалізації підтримує потужний функціонал, здатний обробляти величезні робочі навантаження, властиві великим підприємствам.

Кросплатформеність

Рішення дозволяє віртаулізіровать будь-які додатки Windows і Linux.

Доступність і економічність

Найнижча сумарна вартість володіння (ТСО), і найбільш швидка окупність вкладень (ROI) серед корпоративних платформ віртуалізації.

Безпека

Технології sVirt і SELinux, що лежать в основі ОС Red Hat Enterprise Linux, забезпечують додатковий захист гіпервізора від атак на хост і віртуальні машини (ВМ).

Висока продуктивність

Рекордні показники продуктивності, масштабованості і консолідації навантажень.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.