Стати партнером

Red Hat Satellite

Платформа управління життєвим циклом Linux серверів. Простий спосіб управління для RHEL, що забезпечує ефективне функціонування вашої системи, її стан та відповідність різним стандартам.

 

Red Hat® Satellite – єдина платформа для централізованого управління життєвим циклом продуктів Red Hat на базі операційної системи Red Hat Enterprise Linux. Це рішення спрощує розгортання, масштабування і управління інфраструктурою Red Hat в фізичних, віртуальних і хмарних середовищах.

Red Hat® Satellite – це інструмент, за допомогою якого користувач розгортає, налаштовує і оновлює системи, створює ефективні, надійні і безпечні робочі процеси для всієї своєї інформаційної структури. Завдяки автоматизації більшості задач обслуговування системи, Red Hat Satellite дає можливість організаціям підвищити ефективність, скоротити експлуатаційні витрати, а ІТ-фахівцям дозволяє ефективніше реагувати на стратегічні потреби бізнесу.

Red Hat Satellite

Red Hat Satellite автоматизує більшість завдань, пов'язаних з управлінням середовищем Red Hat Enterprise Linux® і легко інтегрується в існуючі робочі середовища.

Дізнатися більше

МОЖЛИВОСТІ RED HAT SATELLITE

Повне управління життєвим циклом з єдиної консолі

Розгортання нових систем

Адміністратори можуть встановлювати системи безпосередньо на апаратну частину або на віртуальні машини, а також в рамках приватного і публічного хмарах, при цьому централізовано і використовуючи один простий інструмент.

Управління конфігураціями

Декларативне управління конфігураціями дозволяє автоматично коригувати зміни для відповідності цільового стану системи нормативним вимогам. Це дозволяє гнучко і ефективно конфігурувати системи на базі ОС Red Hat Enterprise Linux.

Управління ПО

Red Hat Satellite надає можливості для розгортання та управління оновленнями ПЗ Red Hat і власної розробки на різних етапах життєвого циклу експлуатації, забезпечує регулярне системне розгортання і оновлення контенту (включаючи патчі) для вже існуючих систем на всіх етапах, будь то для фізичної, віртуальної або хмарної інфраструктури. Таким чином забезпечується узгодженість і загальну доступність систем, а ІТ-підрозділи можуть значно швидше реагувати на вразливості і стрімко змінюванні потреби бізнесу.

Управління підписками

Red Hat Satellite дозволяє управляти доступом до продуктів і репозиторіїв, забезпечуючи прозорість в процесі управління активними підписками для всіх продуктів Red Hat.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.