Стати партнером

Red Hat Openstack Platform

Red Hat OpenStack Platform – надійна платформа класу IaaS для побудови, розгортання, масштабування і супроводу надійно захищених приватних і загальнодоступних хмарних рішень на основі технології OpenStack та операційної системи Red Hat Linux Enterprise

 

Платформа забезпечує інтегровану основу для створення, розгортання і масштабування безпечної та надійної публічної або приватної хмари OpenStack.

 

З Red Hat OpenStack Platform Bи зможете повністю зосередитися на сервісах для кінцевих користувачів і клієнтів, в той час як Red Hat подбає про розвиток і підтримку платформи OpenStack і її Linux-фундаменту.

Red Hat OpenStack Platform – це інноваційна платформа, що стрімко розвивається відкритого проекту OpenStack плюс стабільність проверенной̆ часом Linux-платформи корпоративного класу. З цим рішенням ви зможете повністю зосередитися на сервісах для кінцевих користувачів і клієнтів, в той час як Red Hat подбає про розвиток і підтримку платформи OpenStack і її Linux-фундаменту.

Red Hat OpenStack Platform

Дізнатися більше

Можливості Red Hat OpenStack Platform

Інтеграція з Red Hat Enterprise Linux

Операційна система Linux визначає продуктивність, масштабованість і безпеку хмари OpenStack в цілому, а також служить операційною системою для гостьових програм, які працюють на цій віртуалізованому платформі. Тому компанія Red Hat об'єднала два цих продукту в рамках одного проекту, забезпечивши тісну координацію відповідних команд розробки.

Вбудована безпека

Технологія безпеки військового рівня SELinux забезпечує надійний захист від вторгнень і безпеку даних в приватних і загальнодоступних хмарах OpenStack.

Вбудована система управління інфраструктурою і навантаженнями

Будучи частиною рішення OpenStack, Red Hat CloudForms дозволяє організувати ефективний збір даних і управління ресурсами в хмарі OpenStack, включаючи моніторинг і звіти по використанню ресурсів, контроль відповідності, облік споживання ресурсів і виставлення рахунків, каталог сервісів, управління користувачами і шаблонами Heat.

Надійне сховище даних

Кожна підписка Red Hat OpenStack Platform йде в комплекті з Red Hat Ceph Storage на 64 ТБ, надійною і масштабованою програмною платформою зберігання даних для роботи з об'єктами, блоками і файлами.

Висока доступність інфраструктури

Red Hat OpenStack Platform пропонує великий функціонал забезпечення високої доступності, включаючи розпізнавання інфраструктурних відмов, автоматичну евакуацію навантажень з відмовив вузла з його подальшою ізоляцією і автоматичний перезапуск навантажень на що залишилися вузлах.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.