Стати партнером

Red Hat Enterprise Linux (RHEL)

Стабільна, перевірена серверна основа, яка універсальна для розгортання нових додатків, віртуалізації середовищ і створення безпечної гібридної хмари. Розширюйте свою інфраструктуру Linux за допомогою налаштованих версій Red Hat Enterprise Linux, додаткових функцій, опцій робочого столу та інструментів розробника.

 

 RHEL Atomic Host – безпечна операційна система, оптимізована для запуску Linux-контейнерів. Заснована на мінімалістичному образі RHEL. Поєднує можливості контейнерів Linux з надійністю і безпекою RHEL.

 

 RHEL для HPC – надійна платформа, яка допомагає користувачам вирішувати складні завдання шляхом розгортання кластерів систем. Кластери RHEL доступні за ціною, легко розгортаються та підтримують апаратне масштабування.

 

 RHEL for Power включає в себе додаткові компоненти та версії пакетів для апаратного забезпечення і прошивки IBM Power Systems. Розвертайте додатки, використовуючи розширені функції в IBM Power Systems, а також узгодженість і гнучкість провідною на ринку операційної системи Red Hat Enterprise Linux.

 

 RHEL для IBM  Systems – заснована на більш ніж десятирічному стажі співпраці і дозволяє використовувати додатки Linux на мейнфрейм, забезпечуючи ефективне управління робочими навантаженнями. Об’єднайте сильні сторони мейнфрейма IBM і програмного забезпечення IBM з відкритою гнучкістю Linux для зниження складності і вартості сьогоднішніх додатків.

 

 RHEL for RTS – обчислювальна платформа для додатків, орієнтованих на терміни виконання та чутливі до часу навантажень. Використовує спеціалізовану версію ядра RHEL, налаштовану для забезпечення узгодженого часу відгуку з малим часом очікування. RHEL for RTS зберігає надійність, масштабованість та продуктивність провідною в світі платформи Linux для підприємств.

 

 RHEL для додатків SAP – дозволяє знизити складність розгортання додатків SAP і баз даних. Включає в себе стек програмного забезпечення інфраструктури, необхідний для оптимальної роботи додатків SAP, а також обслуговування і підтримку корпоративного класу.

 

 RHEL для SAP HANA забезпечує відкриту, надійну і масштабовану основу для найвимогливіших рішень для даних.

РІШЕННЯ RED HAT ENTERPRISE LINUX SERVER

Red Hat Enterprise Linux Server реалізує базові обчислювальні потреби IT-інфраструктури за рахунок організації роботи таких апаратних ресурсів, як процесор, оперативна пам’ять, мережеві компоненти і системи зберігання. Компанія Red Hat тісно співпрацює з усіма основними виробниками обладнання для оперативного та максимально повної підтримки останніх апаратних інновацій на рівні операційної системи. Red Hat Enterprise Linux Server в найкоротші терміни отримує підтримку нових процесорних і системних архітектур, а також драйверів, що підвищують продуктивність і енергоефективність комп’ютерних систем. При цьому виробники пристроїв в свою чергу також сертифікують свої продукти для забезпечення повної сумісності з Red Hat Enterprise Linux.

 

Управління ресурсами

Забезпечує адміністраторам і розробникам додатків повний контроль над використанням ресурсів процесора, мережі та оперативної пам'яті для реалізації вимог бізнесу або умов SLA.

Збереження даних

У сучасних центрах обробки даних сервери рідко працюють в ізоляції. Засоби управління сховищами допомагають організувати безперебійність бізнесу і аварійне відновлення даних

Безпека

Засоби безпеки, які відповідають вимогам військових і забезпечують надійний захист від вторгнень і безпеку даних.

Доступність

Використання Red Hat Enterprise Linux в організації дозволяє забезпечити доступність системи для корпоративних користувачів на рівні 99,999%.

Служба записами

Набір функцій з управління обліковими записами значно спрощує перевірку справжності користувачів і управління їх повноваженнями доступу.

Продуктивність

Підтримує високо масштабовані багатоядерні серверні платформи, призначені для найвимогливіших до ресурсів робочих навантажень.

Red Hat Enterprise Linux для серверів Провідна Linux-платформа для корпоративного сектора, що забезпечує роботу критично важливих бізнес-додатків більш ніж в 90% компаній зі списку Fortune 500

Дивитися

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.