Стати партнером

Red Hat Ceph Storage

Економічна програмно-обумовлена система зберігання даних. Забезпечує надійну, масштабовану платформу для зберігання блоків, об’єктів і файлової системи для сучасних робочих навантажень, таких як хмарна інфраструктура і аналітика даних. Є кращим варіантом зберігання для користувачів OpenStack®.

СИСТЕМА ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ RED HAT CEPH STORAGE

Red Hat Ceph Storage – продукт корпоративного класу, заснований на проекті Ceph, платформі зберігання даних з відкритим кодом, яка призначена для створення розподіленого кластера і надає інтерфейси для роботи з даними на рівні об’єктів, блоків і файлів. Рішення Red Hat відмінно підходить на роль сховища об’єктів: воно має підтверджену в реальній експлуатації гіпермасштабованість і пропонує затребувану сьогодні гнучкість, забезпечуючи надійність, безпеку і доступність системи зберігання даних корпоративного рівня.

Red Hat CEPH Storage

Red Hat® Ceph Storage - це економічна програмно-визначена система зберігання даних з відкритим кодом

Дізнатись більше

Рішення з самого початку створювалося в розрахунку на хмарні інфраструктури і великомасштабні об’єктні сховища. Використання галузевих стандартів і відкритих API спрощує міграцію і інтеграцію наявних додатків, а звернення до сховища даних може виконуватися через Amazon S3, OpenStack Swift або власні API-протоколи. На відміну від традиційних систем зберігання, Red Hat Ceph Storage спочатку проектувався для роботи з великими масивами даних , від петабайта і вище та побудованих на основі файлових систем.

Пакет програмно-обумовленого об'єктного та файлового хмарного сховища.

Об'єктно-орієнтована мережа зберігання.

Забезпечує файловий та блоковий інтерфейси доступу.

Вбудовані механізми реплікації даних забезпечують високу відмовостійкість рішення.

При додаванні або видаленні вузлів, масив даних автоматично балансується з урахуванням зроблених змін.

Отримайте консультацію, зв'яжіться з спеціалістом будь-яким зручним Вам способом

Зв'язатися з нами

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.