Стати партнером

Red Hat Ansible Tower

Ansible – це потужна мова автоматизації з відкритим вихідним кодом, унікальна тим, що відмінно підходить не тільки для управління, а й для розгортання і оркестрації ІТ систем. Інтеграція Red Hat Ansible Automation з іншими продуктами, такими як Red Hat Enterprise Linux, Red Hat OpenShift, Red Hat OpenStack Platform, а також з системами управління дозволяє компанії Red Hat запропонувати комплексну стратегію автоматизації.

РІШЕННЯ ДЛЯ ІТ-АВТОМАТИЗАЦІЇ БІЗНЕСУ RED HAT ANSIBLE AUTOMATION

Ansible це система ІТ-автоматизації з відкритим вихідним кодом, яка розвивається силами спільноти розробників за спонсорської підтримки Red Hat. Ansible – це єдина мова автоматизації, якою можуть користуватися всі учасники ІТ-процесу: мережеві та системні адміністратори, розробники, управлінці.
Рішення Ansible від Red Hat – це система автоматизації корпоративного класу, що охоплює всі етапи життєвого циклу програм, включаючи сервери, хмарні інфраструктури, контейнери і все, що пов’язує їх між собою.
Ansible Tower від Red Hat – це комерційна пропозиція, яка розширює можливості відкритої технології Ansible для ефективного розгортання багаторівневих систем у великих і складних середовищах.

Red Hat Ansible

Безперервна автоматизація і доставка

Дізнатися більше

 

Рішення складних завдань

Red Hat® Ansible® Tower спрощує управління розгортанням комплексних конфігурацій і підвищує продуктивність ІТ-фахівців, додаючи засоби контролю, управління знаннями та делегування повноважень.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ВСІЄЇ ІНФРАСТРУКТУРИ 

Чим більше росте та розвивається ваш комплекс інформаційних технологій, тим більш складні та менш автоматичні процеси він створює. Але за допомогою системи автоматизації Red Hat® Ansible® циклічні та монотонні задачі можуть бути автоматизовані з використанням простої та зручної мови, що буде зрозуміла будь кому у вашій ІТ організації.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.