ПРО НАС

Компанія Oberig IT є дистриб’ютором ефективних рішень в сфері кібер-безпеки, рішень з розвитку та оптимізації інформаційних технологій для бізнесу та організацій будь-якого масштабу.

Oberig IT – це платформа для розвитку бізнесу в сфері кібер-безпеки та інноваційних ІТ-технологій для партнерів-інтеграторів, вендорів і кінцевих замовників.

 

Наша місія Oberig IT – допомогти компаніям максимально підвищити цінність IT-рішень, які вони створюють, впроваджують або використовують, а також в повній мірі реалізувати можливості впроваджуваних інформаційних технологій.

 

Цілі Oberig IT

1. Допомогти партнерам-інтеграторам повністю розкрити свій потенціал в наданні своїм замовникам ефективних рішень в сферах розвитку IT і кібер-безпеки.

2. Організація для вендорів платформи з розвитку бізнесу за допомогою унікальної бізнес-моделі з надання всіх ресурсів для просування рішень на ринку.

3. Допомогти кінцевим замовникам в повній мірі ознайомитися з рішеннями, які допоможуть їм вирішити важливі завдання.

Залучаючи на ринок нового вендора, ми орієнтуємося не тільки на аналітичні дослідження, наш досвід і середньо- і довгострокові тенденції, які характерні для ІТ ринку, але і на інноваційність рішень, зацікавленість і необхідність цих продуктів для користувачів.

НАШІ ВЕНДОРИ

Цінності Oberig IT

 

Інновації

Ми досліджуємо нові світові розробки, щоб розвинути їх на локальних ринках, тим самим надати партнерам і кінцевим замовникам сучасні шляхи розвитку та вирішення складних завдань в сфері кібер-безпеки і модернізації IT.

 

Експертність

Наш інженерно-технічний склад – консультанти-практики, які мають необхідний досвід для виявлення проблематики, проектування, впровадження та супроводу проектів з інформаційної безпеки, оптимізації та розвитку IT. Ми постійно інвестуємо в знання, зміцнюючи тим самим свою експертизу. Компетенції наших технічних експертів і інженерів підтверджені сертифікатами виробників.

Для партнерів ми надаємо повний цикл занурення в рішення з нашого портфеля з метою організації повного циклу сервісу для замовника: технічні тренінги, супровід в пілотних проектах і впроваджень.

 

Націленість на зростання

Ми націлені на забезпечення прибуткового зростання для наших партнерів. Це забезпечить наше спільне зростання.

 

Надійність.

Беремо відповідальність за пропоновані рішення і наш сервіс, а також надаємо стабільний, надійний і високоякісний рівень комерційного і технічного супроводу на всіх етапах ведення проектів і продажів.

Ми пропонуємо комплексні рішення з інформаційної безпеки, поставки та ліцензування програмного забезпечення від провідних світових виробників, IT-сервіси по інтеграції і обслуговування і т. і.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Основні переваги співпраці з Oberig IT

Актуальний та прогресивний пул рішень з інформаційної безпеки

Професійна команда: більш ніж 200 проектів, які супроводжували наші фахівці

Логістика та гнучка фінансова політика

Компетентна та сертифікована технічна підтримка на всіх стадяіх реалізації проекту

Програми лояльності, власний демостенд

Навчання персоналу, технічні консультації, інформаційна та маркетингова підтримка

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.