ПРО НАС

 

Компанія Oberig IT – професійний дистриб’ютор рішень з інформаційної безпеки та інфраструктурних продуктів.

 

Ми працюємо у форматі Value Added Distributor, забезпечуючи все необхідне для реалізації проекту, включаючи: фінансові послуги, логістику, можливість вибору відповідних продуктів, а також допомогу технічних експертів, спеціалістів компаній-виробників та системних інтеграторів.

 

Компанія була створена в 2017 році, але вже на сьогоднішній день ми маємо обширну партнерську мережу, до складу якої входять багато провідних реселерів, компаній-інтеграторів. Oberig IT активно працює і розвивається не тільки на території України, але і в Грузії та країнах СНД.

Залучаючи на ринок нового вендора, ми орієнтуємося не тільки на аналітичні дослідження, наш досвід і середньо- і довгострокові тенденції, які характерні для ІТ ринку, але і на інноваційність рішень, зацікавленість і необхідність цих продуктів для користувачів.

НАШІ ВЕНДОРИ

НАША КОМАНДА:

 

Основна цінність нашої компанії – це люди, які працюють у сфері розвитку ІТ бізнесу та технічного супроводу проектів більше 10 років.

 

Інженерно-технічний склад Oberig IT  – компетентні консультанти-практики, які володіють необхідною компетенцією для проектування, впровадження та супроводу проектів з інформаційної безпеки, а їх кваліфікація підтверджена багатьма сертифікатами вендорів.

Ми пропонуємо комплексні рішення з інформаційної безпеки, поставки та ліцензування програмного забезпечення від провідних світових виробників, IT-сервіси по інтеграції і обслуговування і т. і.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Основні переваги співпраці з Oberig IT

Актуальний та прогресивний пул рішень з інформаційної безпеки

Професійна команда: більш ніж 200 проектів, які супроводжували наші фахівці

Логістика та гнучка фінансова політика

Компетентна та сертифікована технічна підтримка на всіх стадяіх реалізації проекту

Програми лояльності, власний демостенд

Навчання персоналу, технічні консультації, інформаційна та маркетингова підтримка

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.