blank

ПРО НАС

Компанія Oberig IT є дистриб’ютором ефективних рішень в сфері кібер-безпеки, рішень з розвитку та оптимізації інформаційних технологій для бізнесу та організацій будь-якого масштабу.

Oberig IT – це платформа для розвитку бізнесу в сфері кібер-безпеки та інноваційних ІТ-технологій для партнерів-інтеграторів, вендорів і кінцевих замовників.

 

Місія Oberig IT – допомогти компаніям максимально підвищити цінність IT-рішень, які вони створюють, впроваджують або використовують, а також в повній мірі реалізувати можливості впроваджуваних інформаційних технологій.

 

Цілі Oberig IT

1. Допомогти партнерам-інтеграторам повністю розкрити свій потенціал в наданні своїм замовникам ефективних рішень в сферах розвитку IT і кібер-безпеки.

2. Організація для вендорів платформи з розвитку бізнесу за допомогою унікальної бізнес-моделі з надання всіх ресурсів для просування рішень на ринку.

3. Допомогти кінцевим замовникам в повній мірі ознайомитися з рішеннями, які допоможуть їм вирішити важливі завдання.

[banner_vc banner_number=”1″]

Цінності Oberig IT

 

Інновації

Ми досліджуємо нові світові розробки, щоб розвинути їх на локальних ринках, тим самим надати партнерам і кінцевим замовникам сучасні шляхи розвитку та вирішення складних завдань в сфері кібер-безпеки і модернізації IT.

 

Експертність

Наш інженерно-технічний склад – консультанти-практики, які мають необхідний досвід для виявлення проблематики, проектування, впровадження та супроводу проектів з інформаційної безпеки, оптимізації та розвитку IT. Ми постійно інвестуємо в знання, зміцнюючи тим самим свою експертизу. Компетенції наших технічних експертів і інженерів підтверджені сертифікатами виробників.

Для партнерів ми надаємо повний цикл занурення в рішення з нашого портфеля з метою організації повного циклу сервісу для замовника: технічні тренінги, супровід в пілотних проектах і впроваджень.

 

Націленість на зростання

Ми націлені на забезпечення прибуткового зростання для наших партнерів. Це забезпечить наше спільне зростання.

 

Надійність.

Беремо відповідальність за пропоновані рішення і наш сервіс, а також надаємо стабільний, надійний і високоякісний рівень комерційного і технічного супроводу на всіх етапах ведення проектів і продажів.

[banner_vc banner_number=”2″]

[capabilities_vc]

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.