PowerBroker

Зниження ризиків, а не продуктивності

Дізнитися більше

BeyondTrust PowerBroker

Контроль і моніторинг привілейованого доступу надзвичайно важливий для запобігання наслідків ризиків, які несуть в собі внутрішні загрози та для недопущення витоків даних у відповідності до вимог  регуляторів. Але фахівці в області безпеки та ІТ повинні проводити чітку грань між захистом критично важливих даних організації з метою забезпечення безперервності бізнес-процесу і наданням можливості якісної та продуктивної роботи користувачам та адміністраторам.

Чому? Несумісні, роз’єднані інструменти розгорнуті та керовані розрізнено, залишають прогалини в охопленні всього привілейованого доступу підприємства. Ця застаріла модель дорожча у обслуговуванні нею важко керувати, та для будь-якого результативного зниження ризиків потрібно більше часу.

BeyondTrust PowerBroker

Привілейоване управління доступом в 2 хвилинах

Дивитися відео

ПРОДУКТИ

КОНТРОЛЬ

ДІЇ АДМІНІСТРАТОРА

Безпека паролів

Контроль та аудит доступу до привілейованих облікових записів, таких як: загальні адміністративні облікові записи, облікові записи додатків, локальні облікові записи, облікові записи служб, облікові записи баз даних, хмар та  соціальних мереж, пристроїв та ключів SSH.

Дізнатися детальніше   

КЕРУВАННЯ ПРИВІЛЕІЙОВАНИМ ДОСТУПОМ

PowerBroker для Windows

Дозволяє захищати кінцевих користувачів, запобігати і стримувати порушення, а також скоротити виклики служби підтримки. За допомогою PowerBroker ви видаляєте надмірні права у кінцевих користувачів, перевіряєте привілейовані сеанси та ідентифікуєте ризиковану активність – без погіршення продуктивності.

Дізнатися детальніше   

PowerBroker для Unix і Linux

Дозволяє захищати привілейовані облікові записи, запобігати витоку інформації, а також забезпечує відповідність вимогам систем Unix і Linux. PowerBroker дозволяє вам уникнути спільного використання облікових даних, обмежувати root доступ  та забезпечити підзвітність – не завдаючи шкоди продуктивності.

Дізнатися детальніше   

PowerBroker для Mac

Дозвояє стандартним користувачам Mac OS X успішно виконувати адміністративні завдання без введення додаткових облікових даних.

Дізнатися детальніше   

PowerBroker для мережевої інфраструктури

Дозволяє контролювати, які команди  та сеанси користувачі можуть запускати та надає повний журнал активності користувачів у мережі та на  IoT, ICS та SCADA пристроях.

Дізнатися детальніше   

PowerBroker для Sudo

Централізоване управління політикою Sudo.

Дізнатися детальніше   

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.