ImmuniWeb

Платформа ImmuniWeb® використовує механізм машинного навчання та штучний інтелект для автоматизації та прискорення тестування безпеки додатків.

Стати партнером

High-Tech Bridge ImmuniWeb

Платформа ImmuniWeb використовує механізм машинного навчання та штучний інтелект для автоматизації та прискорення тестування безпеки додатків. Завдяки тому, що її доповнює гнучке та ефективне сканування вручну, ця платформа виявляє вразливості найвищого рівня і виключає хибнопозитивні результати на рівні SLA.

ЧИМ РІШЕННЯ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ?

ТЕХНОЛОГІЯ ШІ

Штучний інтелект та машинне навчання

ГІБРІДНИЙ ПІДХІД

Масштабоване та фінансово-ефективне використання інтелектуальних ресурсів фахівців

SMART DEVSECOPS & CI/CD

Динамічне виявлення та тестування нового коду

[banner_vc banner_number=”1″]

ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ?

ПОВНА ВІДСУТНІСТЬ ХИБНОНЕГАТИВНИХ СПРАЦЬОВУВАНЬ, ЯКА ПРОПИСАНА У КОНТРАКТІ

Вендор гарантує повне повернення затрат для кожного клієнта

НАЙШИРШЕ ОХОПЛЕННЯ ВРАЗЛИВОСТЕЙ

Інтелектуальні технології DAST, IAST & SCA, які поєднаються з людським розумом

УСУНЕННЯ НАСЛІДКІВ ВРАЗЛИВОСТЕЙ

Віртуальний патчінг та спеціально підібрана під кожного клієнта процедура ліквідації наслідків

[banner_vc banner_number=”2″]

ImmuniWeb® Application Discovery

ImmuniWeb® Discovery це неінтрузивне детектування всіх зовнішніх додатків та веб-сервісів за допомогою розвідки на основі відкритих джерел (OSINT)

 

ImmuniWeb® Discovery це частина платформи ImmuniWeb Application Security Testing. Використовуючи “big data” та неінтрузивні технології збору інформації за допомогою розвідки на основі відкритих джерел (OSINT), вона швидко будує повний список всіх зовнішніх веб- та мобільних додатків для їх подальшої інвентаризації, безперервного моніторингу, управління ризиками та відповідністю стандартам.

 

ImmuniWeb® On-Demand Application Security Testing

ImmuniWeb® On-Demand AST це всебічний аналіз безпеки веб додатків за потребою з можливістю проведення подальших заходів з усунення ризиків

 

ImmuniWeb® On-Demand це частина платформи ImmuniWeb Application Security Testing. Вона поєднує відзначене нагородами машинне навчання та штучний інтелект з можливостями людського розуму для абсолютного аналізу безпеки веб-додатків та мікросервісів.

ImmuniWeb® Continuous Application Security

ImmuniWeb® Continuous AST – безперервний моніторинг безпеки та цілісності веб-додатків 24/7

 

ImmuniWeb® Continuous це частина платформи ImmuniWeb Application Security Testing. Вона поєднує передові алгоритми машинного навчання та штучного інтелекту з можливостями людського розуму і контролює безпеку та цілісність веб-додатків в режимі 24/7. SLA.

ImmuniWeb® Mobile Application Security Testing

ImmuniWeb® Mobile AST це тестування безпеки мобільних додатків та бекендів серверів надання рекомендацій  з усунення ризиків

 

ImmuniWeb® Mobile це частина платформи ImmuniWeb Application Security Testing. Її передові алгоритми штучного інтелекту та технологія машинного навчання, доповнені можливістю сканування вручну, виявляють найдосконаліші вразливості та ризики конфіденційності у мобільних додатках, і виключають можливість хибнопозитивних результатів на рівні SLA.

ImmuniWeb® Interactive Application Security Testing

ImmuniWeb® IAST це всебічна візуалізація безпеки та цілісності додатків в реальному часі

 

ImmuniWeb® IAST це частина платформи ImmuniWeb Application Security Testing. Вона підвищує якість інших продуктів ImmuniWeb за допомогою виявлення функціоналу нових додатків в реальному часі, та надає можливість «розумного» моніторингу безпеки і цілісності ваших програм.

ImmuniWeb® Software Composition Analysis

ImmuniWeb® SCA – виявлення ризиків безпеки в додатках з відкритим кодом

 

ImmuniWeb® SCA це частина платформи ImmuniWeb Application Security Testing. Вона підвищує якість інших продуктів ImmuniWeb за допомогою всебічного аналізу застарілого або вразливого програмного забезпечення з відкритим кодом на веб-сайтах та в додатках.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.