Fidelis Network® - Мережева безпека

Fidelis Network® - Потужна на ринку система виявлення вторгнень та захисту від витоків інформації (DLP)

Стати партнером

Fidelis Network

видимість контенту у всіх протоколах та по всьому діапазону портів для виявлення загроз та запобігання втраті даних.

 

Можливість бачити та інспектувати більше

 

Виявлення загроз та витоків даних вимагає глибокого контролю та аналізу всіх форм контенту, включаючи розпакування та вилучення глибоко вмонтованих файлів. Fidelis Network сканує весь мережевий трафік у обидва напрямки, незалежно від порту чи протоколу і виявляє мережеві та програмні протоколи, файли та їх контент.

Виявлення загроз

 

Fidelis Network забезпечує автоматичне детектування для проактивного виявлення зловмисників, підозрілих хостів та шкідливих програм, за допомогою проведення аналізу мережі в реальному часі та визначення поведінки, що вказує на компрометацію.

[banner_vc]

Більше немає втоми від купи сповіщень

 

Fidelis Network автоматично перевіряє, корелює та об’єднує мережеві сповіщення щодо кожного ресурсу. Мінімізуйте помилкові спрацьовування та можливість переходу від підказок до висновків, щоб можна було швидко звертатися до найважливіших сповіщень.

Можливість запобігання загрозам

 

Fidelis Network включає в собі численні сенсори, які можна розміщувати у мережі для забезпечення та дотримання політик запобігання вторгнень. Ці сенсори можуть бути розташовані в розриві або за межами каналу, в залежності від конфігурації мережі.

Можливість виявлення та попередження втрати даних

 

Fidelis Network виявляє та попереджує крадіжки даних, використовуючи найефективніший движок декодування та інспекції контенту.  Отримуйте максимальну видимість спроб ексфільтрації та безпечно зберігайте конфіденційні дані.

Використання спеціально підібраних даних по загрозам для більш точного виявлення

 

Fidelis Insight  аналізує історичні дані та дані в реальному часі і таким чином ви зможете швидко виявляти та реагувати на загрози у вашому середовищі, навіть якщо вони з’являлися лише у минулому.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.