Fidelis Endpoint®

ЗАХИСТ КІНЦЕВИХ ТОЧОК

Fidelis Endpoint® - автоматична система виявлення загроз на кінцевих точках (EDR)


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Стати партнером

Fidelis Endpoint

ЗбільшЕннЯ видимОстІ, зменшЕННЯ часУ реакції з годин до хвилин та покращЕННЯ захисту  кінцевих точок.

Більша видимість означає більш глибоке розуміння процесів

 

Рішення Fidelis Endpoint забезпечує видимість всієї активності кінцевої точки, включаючи дії процесів, активних користувачів, спроби запису до реєстру, активність файлової системи та пам’яті. Рішення Fidelis Insight збирає системні події та надає розвіддані по загрозам безпеки, пропонує спеціальні правила для сповіщень та надає можливість аналізу форматів YARA та OpenIOC. Видимість Fidelis Endpoint увімкнена завжди, незалежно від того, чи знаходиться кінцева точка зараз в мережі, чи ні.

Дізнайтеся, як автоматизувати реакцію кінцевих точок.

ДИВИТИСЯ

Можливість миттєво реагувати на атаки

 

Рішення дозволяє автоматично реагувати на будь які загрози за допомогою програмних модулів (завданнь), що постачаються разом із системою або спеціально налаштовуються для оточення. Ці завдання включають можливість ізоляції станцій, створення та використання точок відновлення, завершення процесів та безпечне стирання файлів. Також можливо проводити розслідування, включаючи аналіз пам’яті, сканування на вразливості та інвентаризацію системи. Рішення  інтегруйтеся з Fidelis Elevate для виконання відповідних заходів до виявлених у мережі загроз.

Покращений захист кінцевих точок

 

Функціонал Fidelis Endpoint можна розширити за допомогою Fidelis AV, який надає можливість точно дізнатися звідки з’являються загрози. Fidelis AV проводить як традиційний сигнатурний аналіз так і еврістичне виявлення загроз на робочих станціях. Сканування процесів дозволяє користувачам блокувати виконання процесів по хешу або за допомогою правил YARA, що дуже легко створюються.

 

Можливість використання спеціально підібраних даних по загрозах для більш точного виявлення

 

Fidelis Insight аналізує історичні дані та дані в реальному часі, і таким чином ви зможете швидко виявляти та реагувати на загрози у вашому середовищі, навіть якщо вони відбулися у минулому.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.