Fidelis Deception™

Автоматично створюйте та розгортайте ряд активних пасток для захисту від хакерських атак.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Стати партнером

Fidelis Deception

МОЖЛИВІСТЬ КЛАСИФІКУВАТИ МЕРЕЖЕВІ РЕСУРСИ ТА АВТОМАТИЧНО СТВОРЮВАТИ РЯД ПАСТОК ДЛЯ ЗАМАНЮВАННЯ ТА ЗАХОПЛЕННЯ ЗЛОВМИСНИКІВ

Визначання та класифікування мережевих активів в автоматичному режимі

 

Можливість класифікувати всі мережеві ресурси, канали зв’язку та мережеву активність для створення профілю ваших користувачів, служб та активів. Результатом буде мережевий профіль, в якому знаходяться всі активи, включаючи сервери, робочі станції, корпоративні IoT-пристрої та тіньові ITресурси. Профіль адаптується до змін у середовищі в реальному часі.

Можливість автоматично створювати та розгортати ряд активних пасток

 

Інформація, отримана від системи виявлення активів, використовується для автоматичного створення приманок для рядів пасток. Ці приманки мають ті ж самі профілі, сервіси та активність, що і саме середовище, окрім того, в них є рекомендовані «хлібні крихти», що розміщуються на реальних сусідніх активах і виконують ролі приманок.

[banner_vc banner_number=”1″]

Можливість виявлення горизонтальних переміщень та збір розвідки

 

Можливість дізнаватися, що зловмисники роблять одразу як потрапляють в середину мережі після компрометації «системи-плацдарму» шляхом фішингу або соціальної інженерії. Привабливі «хлібні крихти», розміщені на реальних машинах, швидко знаходяться зловмисниками і ведуть їх до приманок, інтерактивних сервісів та фальшивої інформації. Можливість перенаправляти атаки з реальних ресурсів і даних та швидко виявляйти і захищайти від атак після незаконного вторгнення.

Сповіщення, яким можна довіряти

 

Система захисту, побудована на активних пастках, та надає проактивні можливості заманювання, виявлення  та захисту на ранніх етапах одразу після компрометації без ризику для ресурсів та даних або впливу на користувачів та бізнес-процеси. Сповіщення надходять від пасток, про які не знають користувачі та партнери, що призводить до високої точності та відсутності помилкових спрацьовувань. Результатом є низький рівень уповільнення роботи та точна система з низьким рівнем ризику для виявлення атак після несанкціонованого проникнення.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.